Wyścig ze śmiercią Erica Spindler

Okładka Wyścig ze śmiercią
autor:
Erica Spindler
wydawnictwo:
MIRA
data wydania:
2009
ISBN:
9788323860815

Opis

Mam kłopoty, Liz. Coś odkryłam... Obserwują mnie...Te słowa, nagrane na automatyczną sekretarkę w mieszkaniu Liz Ames, były ostatnią wiadomością od Rachel, pastor na wyspie Key West na Florydzie. Potem kobieta przepadła bez śladu.Liz postanawia zrobić wszystko, by dociec prawdy o losach swojej siostry. Przenosi się na Florydę i rozpoczyna prywatne śledztwo. Rajska wyspa okazuje się przedsionkiem piekła, gdzie co i rusz dochodzi do tajemniczych, okrutnych morderstw, a groźne sekty zdobywają coraz.. więcej wyznawców. I zdaje się to mieć jakiś związek z Rachel...Rick Wells, były policjant, postanawia pomóc Liz, którą poznał w niezwykłych okolicznościach i obdarzył żywym uczuciem. W głębi ducha pragnie również rozliczyć się z poczuciem winy wobec kogoś, kogo przed laty nie zdołał uchronić przed śmiercią.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Wyścig..
Recenzent: Ryszawa
Myślę, że każdy mól książkowy, miłośnik kryminałów choć raz zetknął się z nazwiskiem autorki. Erica Spindler – pięćdziesięciosiedmioletnia amerykańska pisarka, która niegdyś chciała być malarką. Ostatecznie w 1982 roku po przeczytaniu jednej z książek postanowiła sama spróbować swych sił w litera... więcej »
Erica Spindler, to autorka, którą uwielbiam od samego początku. Kiedy tylko mogę, łapię za jej książki. Tym razem po raz kolejny miałam możliwość przeczytania jej dzieła. Liz pokłóciła się z siostrą. Pomimo tego, że przez jakiś czas kobiety nie odzywały się do siebie, siostra Rachel wyczuła, że ... więcej »
Jestem miłośniczką powieści kryminalnych. Lubię czuć ten dreszcz emocji towarzyszący lekturze książek z tego gatunku. Strach i skoki adrenaliny. Jak na rasową pasjonatkę przystało mam kilku ulubionych autorów piszących kryminalne historie. Wśród nich jest Erica Spindler. Choć ma ona na swym konci... więcej »
"Chciwość i pożądanie stanowiły motywy wielu zbrodniu, prawdę mówiąc, niemal wszystkich, z którymi stykali się w policyjnej pracy". Okres letni, gdzie dni obfitują w sprzyjająca aurę, rozleniwiają człowieka i zdecydowanie zachęcają do sięgnięcia literatury sensacyjnej, czy thrillerów. Dlatego ... więcej »
Dodali do kolekcji
sznaucer2
Nattie
summer21
Ania1986
marijka
Amarisa
KatarzynaSzwedzka
arwenka2222
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!