Wystarczy, że jesteś Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Okładka Wystarczy, że jesteś
autor:
Małgorzata Gutowska-Adamczyk
wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
2010
ISBN:
9788310118981

Opis

Weronika jest z natury pesymistką. Nie wierzy w siebie ani w to, że odnajdzie w życiu szczęście i miłość. Zapamiętale czyta "Zmierzch" i skrycie marzy o wielkim, wyjątkowym uczuciu oraz księciu, zbyt doskonałym, by mógł być prawdziwy. Idealny chłopak rodzi się w wyobraźni dziewczyny i żyje w świecie wirtualnym, w prowadzonym przez nią blogu. Czy rzeczywistość może się upodobnić do marzeń? Najnowsza powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk opowiada o dojrzewaniu do miłości, potrzebie kochania i by..cia kochanym, pierwszych rozczarowaniach oraz trudnej drodze do zrozumienia, co jest naprawdę wartościowe. Autorka jest laureatką nagrody "Książka Roku 2008", przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY, za powieść "13. Poprzeczna". W 2009 roku była nominowana do tej nagrody za książkę ,,Wystarczy, że jesteś".

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży polska
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla dziewcząt polska
  Opis książki na okładce, jak dla mnie był bardzo tajemniczy. Dlatego właśnie sięgnęłam po tą lekturkę w czasie ferii świątecznych ;) Powiem wam, że nie żałuję wyboru. Czytałam ją przez calusieńki dzień, aż wreszcie doszłam do końca. Było wiele zwrotów akcji, co potrafiło zmylić. Najbardziej spodo... więcej »
  Po Wystarczy, że jesteś sięgnęłam zupełnie przypadkiem. Wybierając się do Mediateki, gdzie stosy książek piętrzą się na półkach, a takie istotki jak ja nie potrafią wybrać z miliona różnych pozycji, nie chciałam pożyczać żadnej młodzieżówki. Miałam ich pod dostatkiem z innej biblioteki. Jednak co... więcej »
  Dodali do kolekcji
  dysia11
  Jewel
  ola1806
  Ireth
  kremolia
  kapi
  raspberry
  natkawes
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!