Wywiady

Kim są Ci, którzy kradną swoją wyobraźnią nasze wszystkie wolne chwile? Skąd czerpią inspiracje? Jak tworzą bohaterów? Jacy są prywatnie? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszych wywiadach z autorami. A jeśli i Ty chciałbyś zadać jakieś pytanie autorowi, śledź naszego facebooka. Będziemy informować Cię, jakie wywiady przed nami i zachęcać do proponowania swoich pytań do autora.

Trzynasty dzień tygodnia - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem

Przy okazji wznowienia powieści „Trzynasty dzień tygodnia” zaprosiliśmy na naszą kanapę Ryszarda Ćwirleja. Zapraszamy Was na krótką rozmowę z wielokrotnym laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru.

Przeczytaj

Kręgi - wywiad ze Zbigniewem Zborowskim

Jego książka „Kręgi” dzień przed premierą znalazła się na 14. miejscu top 100 Empiku. Uważana za jeden z najlepszych kryminałów 2018 roku. Panie i Panowie, tym razem na naszej kanapie gościmy Zbigniewa Zborowskiego.

Przeczytaj

Na pożółkłym papierze - wywiad z Aleksandrą Bartosik

Książka „Na pożółkłym papierze” jest niezwykła z kilku powodów. Po pierwsze, napisała ją niezwykle młoda – bo zaledwie dziewiętnastoletnia – kobieta. Po drugie, ponieważ jest to debiut traktujący o niezwykle trudnych kwestiach. Po trzecie w końcu, napisana jest w formie epistolarnej. Nie jest to gatunek popularny i najprawdopodobniej kojarzy nam się jedynie z „Cierpieniami młodego Wertera” - pora to zmienić!

Przeczytaj

Dni naszego życia - wywiad z Małgorzatą Mikos

Pani Małgorzata Mikos jest poetką, pisarką i dziennikarką. Jej książka ,,Dni naszego życia” swoją premierę miała 13. września 2018 roku i bez wątpienia podbiła serca Czytelników. Na ten wywiad zdecydowałam się, ponieważ bardzo lubię Panią Małgorzatę, a ,,Dni…’’ są moją ulubioną książką. Sądzę, że bez wątpienia mogłabym sięgać po kolejne książki jej autorstwa.

Przeczytaj

Życie za życie - wywiad z Magdaleną Foltą

Najnowsza książka Pani Magdaleny Folty "Życie za życie" to tajemnicza powieść pełna niedopowiedzeń i pełna pytań, z którymi czytelnik musi poradzić sobie sam. W ramach rewanżu, teraz nakanapie.pl zada parę pytań autorce. Zapraszamy.

Przeczytaj

Morderstwo przy Rue Dumas - wywiad z Mary Lou Longworth

Mary Lou Longworth zaprosiliśmy na naszą kanapę przy okazji wydania drugiej powieści z serii detektywistycznej o Verlegue'u i Bonnet „Morderstwo przy Rue Dumas”. Usiądźcie i Wy i dowiedzcie się więcej o tej niezwykłej pisarce, nazywanej współczesną Agathą Christie.

Przeczytaj

Hashtag - wywiad z Remigiuszem Mrozem

Hashtag, nowa powieść Remigiusza Mroza, rozchodzi się jak świeże bułeczki, a my spróbowaliśmy zasiąść z autorem na kilka minut na naszej kanapie i zadać mu kilka pytań.

Przeczytaj

Niemożliwi detektywi. Trefny nauczyciel - wywiad z Patrycją Zarawską

W związku z premierą nowej książki Patrycji Zarawskiej “Niemożliwi detektywi. Trefny nauczyciel”, zadaliśmy autorce w imieniu serwisu i naszych użytkowników kilka pytań.

Przeczytaj

Podejrzany - wywiad z Pauliną Świst

6 czerwca 2018 roku odbyła się premiera trzeciej już książki tajemniczej pani adwokat ukrywającej się pod pseudonimem Paulina Świst. Z tej okazji udało nam się dotrzeć do autorki i zadać jej kilka pytań.

Przeczytaj