Przeczytam 52 książki w 2020 roku!

Wyzwanie - Czytanie!

@nataliarecenzuje @nataliarecenzuje przeczyta w 2020 roku 52 książki !
5%
{}× 11
Po co udostępniać? "Amerykańscy naukowcy" uważają, że głośne mówienie o swoich celach zwiększa szansę na ich realizację. Mów zatem głośno, aby się spełniło, aby nie zabrakło Ci motywacji. Albo dlatego, że warto się pochwalić znajomym ;)

Książki @nataliarecenzuje w tym roku

Ostatnio przeczytane
Mikael Blomkvist, skazany za zniesławienie dziennikarz pisma „Millennium”, ma rozwikłać zagadkę kryminalną sprzed czterdziestu lat. Pomaga mu w tym Lisbeth Salander, młoda, intrygująca outsiderska i genialna hakerka. Wspólnie wpadają na trop mrocznej historii rodzinnej. „Wyjątkowa... Witaj wśród nieśmiertelnych, Lisbeth Salander!” – Mario Vargas Llosa Ekskluzywna edycja w twardej oprawie to grat...
{}9.0/10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
Dobra książka o głębokiej więzi sióstr, sile rodziny, pokonywaniu rozmaitych przeciwności losu i rodzinnych tajemnicach. Przesiąknięta pesymizmem, ale mimo to wciągająca i ciekawa saga z bogatym tłem historyczno-obyczajowym. Główne bohaterki trochę niedopracowane, ale warto.
{}8.5/10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
21.03.2020
Dobra, godna uwagi, o szeroko pojętej męskości i różnych jej aspektach. Naprawdę warto przeczytać by zrozumieć mężczyzn. Niemniej ma kilka konkretnych wad.
{}9.2/10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
19.03.2020
Przeczytane
Marzec 3
{}