Z biegiem marzeń. Z kanapowca na sportowca. Janusz Przytocki

Okładka Z biegiem marzeń. Z kanapowca na sportowca.
autor:
Janusz Przytocki
wydawnictwo:
INTERTECH Janusz Przytocki
data wydania:
2017
ISBN:
9788394643003

Opis

Fascynująca powieść przygodowa ze sportem w tle. Bohater książki, typowy przedstawiciel gatunku „kanapowiec-nieruchawiec”, postanawia pewnego dnia wstać sprzed telewizora, wyrzucić chipsy, wylać całą Colę i odmienić swoje życie.

Zaczyna biegać i dzięki treningowi zmienia się ze smutnego kanapowca w szczęśliwego Ultrasa (zawodnika, który biega zawody na dystansach o wiele dłuższych od maratonu).

Na kolejnych kartach książki towarzyszymy mu w jego przemianie. Poznajemy jego t..rening, przemianę mentalną, zmianę nawyków żywieniowych, aby finalnie wziąć razem z nim udział w niewyobrażalnie trudnym biegu górskim o długości 240 kilometrów. Może trudno w to uwierzyć, ale „Bieg 7 Szczytów” to nie fikcja, ale rzeczywiste zawody rozgrywane corocznie w czasie Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Ich trasa wiedzie obrzeżami Ziemi Kłodzkiej i co roku bierze w nich udział kilkuset śmiałków. W czasie 2 nieprzespanych nocy i setek kilometrów biegu po szalkach górskich, bohater napotyka wiele przeciwności i trudności typowych dla tego rodzaju wyścigu.

A gdyby Twoje życie mogło mieć inną jakość, inny sens? Zrobiłbyś to?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Fascynująca książka przygodowa z sportem w tle. Główny bohater początkowo typowy gruby kanapowiec zaczyna trenować i finalnie bierze udział w biegu górskim o długości 240km. Zawody trwają tylko 2 dni, a dzieje się t... więcej »
Piękna powieść. Polecam każdemu !!! Bardzo przeżywałam przygody bohatera. Czyta się niezwykle szybko, choć to 370 stron- pochłonęła mnie w pełni. Nie rozstanę się z nią przez z najbliższe pół roku- zamierzam zacząć co... więcej »
Dodali do kolekcji
Książka w kolekcjachKolekcje
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!