Z głębi serca Juliette Fay

Okładka Z głębi serca
autor:
Juliette Fay
wydawnictwo:
Wydawnictwo Otwarte
data wydania:
2012
ISBN:
9788375152029

Opis

Po rozwodzie świat Dany rozpada się na drobne kawałki. Musi zmierzyć się ona z samotnością, kłopotami finansowymi i problemami dorastających dzieci. Czy uda jej się odzyskać wiarę nie tylko w ludzi, ale i w samą siebie?

Słowa kluczowe

Po książkę sięgnęłam zaciekawiona okładką i dobrą recenzją na którymś blogu. Lektura, która nie wymaga od czytelnika czytania między wierszami, lecz pomaga się zrelaksować, wydawała mi się idealna na tę porę roku. Taka właśnie jest książka Juliette Fay "Z głębi serca". "Po rozwodzie świat Da... więcej »
Gdy otrzymałem ofertę zrecenzowania tej powieści, przyznaję się bez bicia i szczerze...pomyślałem sobie, że to kolejny tani romansik dla kobiet. Takie babskie czytadło. Ale zgodziłem się. Na tylnej okładce zobaczyłem cenę detaliczną. Całe 14,90 złotych. Tym bardziej byłem o tym przekonany. Ale o... więcej »
Z głębi serca
Recenzent: Katee
Dana jest matką samotnie wychowującą dwójkę dorastających dzieci, zdradzona i porzucona przez męża nie może otrząsnąć się z szoku porozwodowego i przyzwyczaić do nowej, nie łatwej sytuacji. Kobieta żyjąca do tej pory w bezpiecznym i zdawałoby się, idealnym świecie, zmaga się teraz z problemami fi... więcej »
Dodali do kolekcji
julietta70
bazaklan
Allan
arwenka2222
Katee
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!