Zabójcze piękno Joy Fielding

Okładka Zabójcze piękno
autor:
Joy Fielding
wydawnictwo:
Świat Książki
data wydania:
2009
ISBN:
9788324717460

Opis

W małym miasteczku na Florydzie z pozoru nic się nie dzieje. Życie mieszkańców wypełnione jest rutyną, upływa w cieniu prowincjonalnych skandali, plotek i zdrad. Pewnego dnia tym spokojnym miejscem wstrząsa wiadomość o odnalezieniu na bagnach zwłok najpopularniejszej uczennicy w szkole, pięknej Liany Martin. Są też inne ofiary. Wszystkie to ładne, młode kobiety. Zabójca każe im gorzko płacić za urodę...

Słowa kluczowe

Jako iż jestem osobą wybredną, to muszę przyznać że ta książka spełniła moje wszystkie wymagania. Bardzo mnie ona zachwyciła, a zwłaszcza luźną konstrukcją i wspaniałym doborem bohaterów. Joy Fielding umieściła w tej książce jakże wspaniałe charaktery, stykające się z codziennymi sprawami, które ... więcej »
Bardzo cenię w książkach Joy Fielding niezwykle zaskakujące zakończenia. Mordercą okazuje się osoba, której nikt by nie typował. W tym przypadku również tak było. W roli zabójcy obsadzałam mnóstwo osób, jednak przez myśl nie przeszła mi osoba, która się nim okazała. Autorka ma na swoim koncie wie... więcej »
Dodali do kolekcji
joanna771
nieminia
Roselle
Niji
osia
arwenka2222
Natalie006
Measure
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!