Zachowaj spokój Harlan Coben

Okładka Zachowaj spokój
autor:
Harlan Coben
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2011
ISBN:
9788376592794

Opis

Rodzice Adama Baye, zaniepokojeni tym, że po samobójstwie kolegi z klasy ich szesnastoletni syn zamknął się w sobie, instalują na jego komputerze program szpiegowski. śledzą każdy ruch chłopaka, każdy wysłany i odebrany e-mail. Ze zgrozą odkrywają wiadomość przesłaną przez anonimowego nadawcę, który każe mu siedzieć cicho. Czy Adam wie coś na temat samobójstwa? I co ma wspólnego z brutalnym zabójstwem na przedmieściach Nowego Jorku, nad którego zagadką pracuje detektyw Loren Muse? Dlaczego rodzin..ą Baye interesuje się FBI?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zachowaj spokój
Recenzent: izus90
Akcja książki zaczyna się od porwania a następnie zabójstwa młodej kobiety o imieniu Marianne. Nie wiemy kim była ona, ani kim byli jej oprawcy, wiemy tylko tyle, że powinna ona posiadać jakieś cenne nagranie, które to spowodowało jej śmierć. Oczywiście później okazuje się, że za zabójstwem Maria... więcej »
Pierwszy grzech recenzenta, nie pisz recenzji zaraz po przeczytaniu książki, pozwól emocjom złapać poziom, to pozwoli na obiektywną ocenę. Odczekałam, całe pięć godzin i zabrałam się za pisanie. Coben, to nazwisko znane chyba każdemu molowi książkowemu, nawet jeśli mało interesuje go literatur... więcej »
Marianne zostaje porwana. Ale kim ona właściwie jest? I kim są jej porywacze? Dlaczego ona? Nash jest bardzo pewny siebie, uważa, że policja nie powiąże ze sobą dwóch jego ofiar. Czy aby się nie przeliczył? Rodzice Adama bardzo się o niego martwią. Tak bardzo, że postanawiają go szpiegować. Ty... więcej »
Dodali do kolekcji
MichalKow
lkoniecki
Marta1401
magbeth
arwenka2222
boonia
flowerin14
anasma
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!