Zaćmienie Stephenie Meyer

Okładka Zaćmienie
autor:
Stephenie Meyer
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2010
ISBN:
9788324589821

Opis

Trzecia część bestsellerowego cyklu "Zmierzch" w okładce filmowej.Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami a wilkołakami, zmuszona jest wybierać pomiędzy miłością Edwarda a przyjaźnią Jacoba.Zbliża się też zakończenie roku szkolnego, a więc term..in przemiany. Co wybierze Bella: życie czy śmierć?Premiera filmu odbędzie się 30 czerwca 2010.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Dwie zantagonizowane rasy, płomienne uczucie miłości, ślepa zemsta, poświęcenie oraz zazdrość. Wszystko to znajdziemy w trzeciej części cyklu "Zmierzch". Kto jeszcze nie wie, o czym mówię, już wyjaśniam. Oto przed Wami kolejna część miłosno-wampirycznej układanki autorstwa Stephenie Myer, któr... więcej »
Gdyby ktoś powiedział mi, że spędzę nad sagą Zmierzchu czterdzieści dziewięć godzin wyśmiałbym i machnął na niego ręką, bo nie wiem jak inaczej mógłbym taki pomysł skomentować. Z pewnych przyczyn jednak tak właśnie się stało – dwie doby z życia. To jest w zasadzie wszystko co chciałbym napisać na... więcej »
Zaćmienie
Recenzent: saruska
Zanim wzięłam się za trzecią część wampirzej sagi autorstwa Stephenie Myer, musiałam trochę odczekać. Powodem tego była dokładnie wyznaczona data premiery książki i niestety trzeba było liczyć dni. Jeśli miałabym wskazać, który tom z całej serii podobał mi się najbardziej, to bez wątpienia wskaza... więcej »
Zaćmienie
Recenzent: finkaa
Dosłownie przed chwilą odłożyłam na półkę przeczytaną trzecią część 'światowego megabestselleru' pod tytułem "Zaćmienie", znanej już chyba wszystkim amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer. "Zaćmienie" to trzecia część sagi o nieśmiertelnych wampirach, która pozwoliła nieznanej dotąd Meyer wypłynąć... więcej »
"Księżyc w nowiu" jest drugą częścią popularnej sagi zatytułowanej "Zmierzch". Podobnie jak w pierwszym tomie, teraz też mamy okazję oglądać czarną okładkę z kwiatkiem, tym razem, wcześniej były to dwie ręce z jabłkiem. Cóż, jeżeli chodzi o oprawę książki, to można doszukiwać się w niej jakiegoś ... więcej »
Dodali do kolekcji
Werisa
CzarnaWdowa
mpaquerette
Sheen
Elyemel
hayde
Cissy
Cytrynowaaa
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!