Zaklęci w czasie Audrey Niffenegger

Okładka Zaklęci w czasie
autor:
Audrey Niffenegger
wydawnictwo:
Nowa Proza, Wydawnictwo
data wydania:
2009
ISBN:
9788375340723

Opis

Henry, bibliotekarz z Chicago, jest zaburzony... chronologicznie. Nie ma wpływu na to, gdzie i kiedy zniknie o raz w jakim miejscu i czasie się pojawi. Swoją przyszłą żonę, Clare, spotyka w wieku 36 lat, gdy ona jest małą dziewczynką. Potem bywa od niej młodszy i starszy, bo Clara dorasta "normalnie". Jakimś cudem udaje im się wziąć ślub, lecz wspólne życie obfituje w nieoczekiwane wypadki, a miłość narażona jest na ciężkie próby.

Słowa kluczowe

Skończyłam książkę wczoraj i strasznie żałuję, że to już. Niesamowita, dramatyczna i piękna historia o miłości. Wspaniała, oryginalna fabuła sprawia, że książka pochłania od pierwszej do ostatniej strony. Duża dawka wszelakich emocji. Jest to książka, która mnie zachwyciła i której na pewno długo... więcej »
Na samą myśl o tej książce chce mi się płakać...magiczna i wzruszająca. Najbardziej mnie dobijało to, że Claire całe życie czekała na ukochanego...nie daje nadzieji, ale jest niesamowita. więcej »
Są w życiu takie historie, którym kibicuje się z całego serca. Czytając chce się krzyczeć do bohaterów, odczuwa się frustracje, ze nie można zmienić biegu wydarzeń, ostrzec. Tak właśnie czułam się czytając „ Zaklętych w czasie” Audrey Niffenegger. Motyw podróży w czasie nie jest niczym nowators... więcej »
Jakiś czas temu zetknęłam się z tą samą książkę - tylko pod innym tytułem. Okazało się, że w Polsce zostały opublikowane aż trzy wydania powieści autorstwa amerykańskiej autorki: - "Żona podróżnika w czasie", "Miłość ponad czasem - Historia inna niż wszystkie" oraz "Zaklęci w czasie". Pod tym ost... więcej »
Zaklęci w czasie
Recenzent: GoSiUnIaaa113
Książka świetna! Magiczna, smutna, wzruszająca.. Nie kończy się happy endem co można zaobserwować w większości książek.. Może dlatego jest taka wyjątkowa? Cierpliwość, nadzieja, rozstania, powroty.. więcej »
Uwielbiam jesień. I wcale nie mam tu na myśli złotej, pięknej jesieni, gdzie drzewa zachwycają kolorami, a nieśmiałe słońce całuje policzki. Nie, ja najbardziej lubię taką jesień, gdy za oknem hula wiatr, deszcz rytmicznie stuka o szyby, a świat wygląda nieco ponuro. Bo właśnie wtedy czyta mi się... więcej »
Dodali do kolekcji
makolagwa
zabojad
Lady_Renegade
Gabi662
Enchanted
ewka9505
finkaa
mpaquerette
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!