Zakręty losu Agnieszka Lingas-Łoniewska

Okładka Zakręty losu
autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
wydawnictwo:
Novae Res
data wydania:
2010
ISBN:
9788377220733

Opis

Dramat sensacyjny opowiadający o życiu pełnym pokus, zagrożeń, zgubnych nałogów, fałszywych idei, mafii i wielkiej miłości. Pierwsza część trylogii o braciach Borowskich, pełna wzruszeń, łez i namiętności. Poznajemy Krzysztofa Borowskiego, adwokata broniącego bossów narkotykowej mafii, Katarzynę Kochańską, prokurator oskarżającą w procesie zorganizowanej grupy przestępczej, Łukasza ?Lukasa? Borowskiego, starszego brata Krzysztofa, od najmłodszych lat działającego w mafijnych strukturach oraz Małg..orzatę Filipiak ? dziewczynę, której tragiczny los na zawsze odbił się rykoszetem na życiu pozostałej trójki.Co jest dla nich najważniejsze? Na nowo odzyskane uczucie czy braterska miłość? A może etyka zawodowa i wiara w słuszność podejmowanych decyzji? Przed takimi dylematami stają Krzysiek Borowski, Katarzyna Kochańska i ?Lukas? Borowski. Ale rozwiązanie wcale nie jest oczywiste, a co najważniejsze... bezpieczne.

Rozwiń opis ›

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Allegro.pl - Nowe/używane -
Inbook.pl - Nowe -
Swistak.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

Książka "Zakręty losu" jest opowieścią o miłości. To na pewno. Mogłoby się wydawać, że to historia dwójki młodych ludzi, uwikłanych w uczucie, które nie powinno się przydarzyć. Ale to jest złudne. To historia, której ... więcej »
Zakręty losu
Recenzent: Sil
To wprost nieprawdopodobne jak czasami jedna decyzja może wpłynąć na nasze życie. Jak może zmienić je jedna rzecz, jedno posunięcie.. jedna przeczytana książka. Czasami, bardzo rzadko, znajdujemy wśród tony przysłowio... więcej »
To już kolejna pozycja tej znakomitej autorki z którą się zetknęłam. Z przyjemnością stwiedzam, że i tym razem sie nie zawiodłam. Powieść wciągająca, przejmująca, wruszająca, pełna wartkiej akcji.... mogłabym tak bezk... więcej »
"Zakręty losu" to historia uczuć, tych pomiędzy kobietą i mężczyzną i tych rodzinnych. Od pierwszej fascynacji, pojawiającej się nagle, w momencie gdy się tego nikt nie spodziewa, poprzez wzajemne poznawania się, wspi... więcej »
Zakręty losu
Recenzent: Sil
To wprost nieprawdopodobne jak czasami jedna decyzja może wpłynąć na nasze życie. Jak może zmienić je jedna rzecz, jedno posunięcie.. jedna przeczytana książka. Czasami, bardzo rzadko, znajdujemy wśród tony przysłowio... więcej »
Agnieszka Lingas-Łoniewska podbiła serca Moli Książkowych dzięki swojej debiutanckiej powieści pt.: "Bez przebaczenia". Historia miłości początkującej artystki i młodego oficera pochłonęła bez pamięci ludzi w różnym w... więcej »
Kolejna książka tej autorki, która nie pozostawia czytelnika obojętnym. Twórczość pani Agnieszki można albo kochać albo nie lubić. Nic pośrednio. Ja należę do tej pierwszej grupy. "Zakręty losu" to powieść o miłości.... więcej »
„Zakręty Losu” to kolejna – zaraz po takich tytułach jak „Bez Przebaczenia” czy „Szósty” – powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, debiutującej polskiej autorki. Książka jest początkiem trylogii o losach braci Borowskic... więcej »
Agnieszka Lingas - Łoniewska autorka powieści "Zakręty losu" , mieszka w pięknym Wrocławiu, z wykształcenia polonistka, wyczytałam w krótkiej biografii,że postanowiła zrealizować swoje zapędy pisarskie i napisać ksi... więcej »
Myślę ,myślę i nie mogę dopasować książki do konkretnej kategorii. Na okładce jest informacja, że jest to dramat sensacyjny. Owszem są dramatyczno-sensacyjne wydarzenia ,ale przede wszystkim na pierwszym miejscu jest... więcej »
„Zakręty losu” to pierwsza książka autorstwa pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, którą miałam możliwość przeczytać. Opowiada ona historię Katarzyny Kochańskiej, prokurator oskarżającej w procesie zorganizowanej grupy p... więcej »
"Nie oceniaj książki po okładce" ta sentencja jest moim mottem po dziś dzień i sprawdza się niemal zawsze. Sięgając po książkę z interesującą i barwną okładką, może się okazać, że w środku znajdziemy rasowego usypiacz... więcej »
Polecam!!!
Recenzent: Nusia1981
Czekając na „Zakręty Losu” zastanawiałam się co mnie czeka tym razem… Jest to trzecia książka autorki którą czytałam. Wcześniej z wypiekami na twarzy zagłębiłam się w „Bez Przebaczenia” i w kryminale „Szósty”. Moim f... więcej »
Zakręty losu
Recenzent: archer81
recenzja w formie listu Droga Espi! Siedzę sobie właśnie w moim ulubionym fotelu i zbieram szczękę z podłogi. Dawno tak się nie czułam. Już tłumaczę o co chodzi. Otóż właśnie skończyłam czytać „Zakręty losu” ... więcej »
zakręty losu
Recenzent: dm1994
Nie oszukujmy się jestem nastolatką i czasem lubię sobie poczytać różne romansidła , w których zawsze zwycięża miłość . Gdy wzięłam tę książkę do ręki nie miałam pojęcia czego się po niej spodziewać ani nawet nie wied... więcej »
Nie wiem jak Pani Agnieszka to robi, ale jej książki wciągają niemiłosiernie już od pierwszej strony. Dosłownie. Dlatego najlepiej zacząć czytanie w momencie, kiedy nie ma się w planach niczego ważnego, bo nie sposób ... więcej »
Zakręty losu " to pierwsza z książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej , którą miałam przyjemność przeczytać. I to na prawdę była ogromna przyjemność ,bo powieść jest po prostu świetna. Jej akcja toczy się w dwóch ró... więcej »
Szczerze mówiąc to mało kiedy czytam książki z tego gatunku. Jednak gdy zaczęły pojawiać się recenzje „Zakrętów losu” coś mnie do tej książki ciągnęło. Obiecałam sobie, że ją kiedyś przeczytam. Ale zawsze było coś co ... więcej »
Doszłam do wniosku, że to jedna z lepszych książek, jakie ostatnio czytałam, a już na pewno najlepsza na tle wysypu twórczości nowych polskich autorów, który ma miejsce od ładnych paru lat. Powieść wartka jak rzeka, p... więcej »
"Nie oceniaj książki po okładce" ta sentencja jest moim mottem po dziś dzień i sprawdza się niemal zawsze. Sięgając po książkę z interesującą i barwną okładką może się okazać, że w środku znajdziemy rasowego usypiacza... więcej »
Kto by pomyślał, że książka, która ma dosyć niepozorną okładkę, która praktycznie niczym szczególnym nie przyciąga czytelnika – tak się wedrze we mnie, w moją wyobraźnię, tak poprzewraca wszystko dookoła… Kompletnie n... więcej »
Dodali do kolekcji
Kasia9
Roselle
xShex
Kobaltowa
Anuszka
marijka
deadlydoll
Sil
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!