Zapadlisko 1. Przynieście mi głowę wiedźmy Kim Harrison

Okładka Zapadlisko 1. Przynieście mi głowę wiedźmy
autor:
Kim Harrison
wydawnictwo:
MAG
data wydania:
2009
ISBN:
9788374801478

Opis

SPRZEDAŻ OD 23-09-2009! Najpopularniejsza obok Charlaine Harris autorka opowieści o Wampirach!!! Wszelkie stworzenia nocy gromadzą się na przedmieściach Cincinnati, zwanych Zapadliskiem. Jedne się tam ukrywają, inne po prostu krążą po ulicach albo zażywają rozrywek, a najmroczniejsze z nich żerują. Zadaniem Rachel Morgan jest utrzymanie porządku w tym pełnym niebezpieczeństwa światku, w którym obowiązuje prawo dżungli. Jako łowczyni nagród, która nie daje sobie dmuchać w kaszę, oraz dysponująca w..ielkimi możliwościami czarownica, bez pardonu rozprawia się z przestępcami wszelkiej maści. A jej niesamowity seksapil z pewnością jej w tym nie przeszkadza... Powieść "Przynieście mi głowę wiedźmy" została nagrodzona: Romantic Times's Best Fantasy novel 2004 , P.E.A.R.L's (Paranormal Excellence Award for Romantic Literature) , Best Science Fiction novel of 2004. Autorka otrzymała również nagrodę P.E.A.R.L w kategorii Najlepszy Nowy Autor 2004 roku.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Książkę tę chciałam przeczytać, ponieważ jest o czarownicy, a ja czytam wszystko, co ma związek z magią, więc za bardzo nawet nie zagłębiałam się w opis na okładce i stronie wydawnictwa. Zauważyłam to dopiero później. Otóż z opisu wydawnictwa dowiadujemy się, że w czasie eksperymentów genetycznyc... więcej »
Jeżeli ktoś chce przeczytać tę książkę licząc na to, że jak zwykle będzie to ogólna klasowa klapa i możne będzie się wyżyć na autorce po przez krytykę jej pióra, to niech lepiej nie zagląda do książek Kim Harrison. Zapadlisko to jedna z jej najlepszych serii, a kolejne książki są coraz to ciekaws... więcej »
Dodali do kolekcji
Basza.
Moira
Black_Vampire
Vein
Ana207
Calliditas
Rebellish
sociopatic_social_climber
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!