Zapisane w kościach Simon Beckett

Okładka Zapisane w kościach
autor:
Simon Beckett
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2011
ISBN:
9788324139651

Opis

Kość opiera się wszystkiemu z wyjątkiem najgorętszego ognia. I nawet jeśli wypali się z niej cały węgiel, nawet jeśli jest już martwa i bez życia niczym pumeks, wciąż zachowuje swój pierwotny kształt. Ale jest wtedy jedynie wątłym duchem samej siebie sprzed spalenia, cieniem, który łatwo kruszy się i rozpada, ostatnim bastionem spopielałego życia.
Tym razem doktor David Hunter - jak zawsze wyrwany z własnych bolesnych przeżyć - ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych koś..ci.
Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje, i nic nie może być wyjaśnione do końca.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Sensacja Thriller
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Drugą książkę Simona Becketta przeczytałam niemal po półrocznej przerwie, ponieważ nie mogłam jej znaleźć w bibliotece. W końcu pewnego dnia szczęście się do mnie uśmiechnęło i wypatrzyłam na półce "Zapisane w kościach". Już wiem, że niedługo pójdę po "Szepty Zmarłych". Ta część jest kontynuacją... więcej »
  Simon Beckett to Brytyjczyk, który od 1992 roku pracował jako niezależny dziennikarz dla takich gazet i czasopism jak: "The Times", "The Independent on Sunday", "The Daily Telegraph" i "The Observer". Beckett miał okazję zwiedzić Farmę Ciał w Tennessee, która stała się dla niego inspiracją do na... więcej »
  Dodali do kolekcji
  beatta
  Layla
  boonia
  Martin
  Skrawek
  prych
  Lloret
  banan
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!