Żar nocy Sylvia Day

Okładka Żar nocy
autor:
Sylvia Day
wydawnictwo:
Akurat
data wydania:
2014
ISBN:
9788377585894

Opis

Stacey Daniels zawsze pociągali niewłaściwi faceci, dlatego przeczuwa, że nieziemsko przystojny mężczyzna, który stanął na jej progu, jest wyjątkowy pod wieloma względami. Connor Bruce stanowi uosobienie jej najskrytszych fantazji erotycznych, jest bogiem, który przybrał postać oszałamiająco zmysłowego mężczyzny. Stacey zdaje sobie sprawę, że jeśli podda się namiętności, będzie musiała stanąć twarzą w twarz ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, mimo to nie potrafi oprzeć się kochankowi, bo jest on w..szystkim, o czym zawsze marzyła. Niestety, Connor Bruce dźwiga brzemię, którego żadna kobieta nie udźwignie. Chociaż znajduje pocieszenie w ramionach Stacey, nie może ani na chwilę zapomnieć o swoim świecie nękanym przez przemoc i wojnę…

Akurat, 2014

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Żar nocy" jest drugim tomem z serii "Strażnicy Snów". Czytelnicy, którzy nie czytali poprzedniej części mogą bez niepokoju sięgnąć po tą pozycję, ponieważ fabuła nie jest połączona z pierwszym tomem serii. W książce zauważalne jest przenikanie się snu i rzeczywistości. Bohaterowie zatraceni c... więcej »
Sylvia Day jest autorką ponad dwudziestu książek, wydawanych w ponad czterdziestu krajach. Pisarce międzynarodową sławę przyniosła seria "Dotyk Crossa". Jej kolejny cykl powieściowy "Strażnicy Snów" zapoczątkowany "Rozkoszami nocy" ukazuje się w Polsce nakładem Wydawnictwa Akurat. Jakiś czas ... więcej »
Szał ciał
Recenzent: Shetani
Nowa seria Sylvii Day znanej w naszym kraju z serii o Crossie rozpoczęta została „Rozkoszami nocy”. Tam poznaliśmy śmiertelniczkę Lyssę i Strażnika Aidana, który postanowił pozostać z ukochaną i ochraniać ją za wszelką cenę. Podczas ich nieobecności spowodowanej romantycznym wyjazdem we dwoje, do... więcej »
"Czym innym było być samotnym, gdy wiedziałeś, że tak ci lepiej. Czym innym, gdy miałeś kogoś, z kim chcesz być". Literatura erotyczna, czyli wszelakie książki o namiętności i pożądaniu cielesnym, od pewnego czasu wiodą prym na księgarskich półkach. Szał na tego typu historie nie jest czymś... więcej »
Ja osobiście nigdy nie miałam styczności z pierwszą częścią tej serii , ale myśle że w niczym to nie przeszkadza gdyż można ją naprawdę bardzo dobrze zrozumieć bez czytania po kolei książek :) Wiadomo że tak lepiej ale ja niestety dostałam tylko te książkę do recenzji :) Ja panią Sylvie Day po... więcej »
Dodali do kolekcji
tomorrow07
awiola
oktawia123
dona35
iza122
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!