Zbieracz Burz, tom II Maja Lidia Kossakowska

Okładka Zbieracz Burz, tom II
autorzy:
Maja Lidia Kossakowska, Kossakowska Maja Lidia
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2010
ISBN:
9788375742152

Opis

Oto Królestwo Niebieskie... w którym nie ma Boga. Oto miejsce, gdzie archanioł sprzymierza się z diabłem. Oto on... Niszczyciel Światów, Miecz Pana, Lewa Ręka Boga. Nad jego głową znów zawisły ciężkie chmury, a w Siódmym Niebie zaległa głucha cisza... cisza przed burzą. Oto Daimon Frey Wiara, Nadzieja, Miłość... To jego grzechy kardynalne Zaprawdę powiadam Ci: Gdy sięgniesz po tę książkę poznasz kolejne siedem grzechów głównych... Lecz czy jesteś gotowy? Ola Szwed, aktorka, Ambasadorka Fabryki Sł..ów

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść polska
  Miałem szczęście. Na drugi tom dylogii Pani Kossakowskiej musiałem czekać tylko niespełna miesiąc z hakiem. Osoby które zapoznały się z pierwszym tomem zaraz po jego premierze, niestety cierpiały długie półroczne katusze. Niemniej jednak, przez ten miesiąc oczekiwań i zniecierpliwienia jedn... więcej »
  W tym tomie mamy okazję w końcu sprawdzić, czy Daimon wykona rozkaz i czy jest on aby na pewno rozkazem Pańskim. Ale zanim do tego dojdzie musi on przejść przez wiele prób oraz uniknąć śmierci. A na dodatek próbuje jeszcze ratować przyjaciół i wysłać ich gdzieś z dala od ziemi. Daimon próbuje ... więcej »
  Po pierwszym tomie „Zbieracza Burz”, który mnie trochę rozczarował, tom drugi okazał się pozytywnym zaskoczeniem. Ale dopiero po jakimś czasie, bo najpierw musiałam przebrnąć przez długi pierwszy rozdział o zatargach między wywiadem Razjela i wywiadem Michała, w który ciężko było mi się wkręcić, ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Maynard
  iziu08
  Saerwen
  SlumberGirl
  nes
  enga
  misha
  Raven78
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!