Zdradzona Bertrice. Small

Okładka Zdradzona
autor:
Bertrice. Small
wydawnictwo:
KSIĄŻNICA
data wydania:
2010
ISBN:
9788324578405

Opis

Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka... a nawet dwóch. Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii - ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy. Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna mus..i znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu - zdradzie. Pisarski duet tworzą matka i córka: P.C. i Kristin Cast.P.C. jest znaną i nagradzaną autorką romansów oraz powieści fantastycznych, a także doświadczoną nauczycielką i wykładowczynią. Mieszka i pracuje w Oklahomie. Jej córka, Kristin, jest studentką na uniwersytecie w Tulsie. Zdobyła nagrody za swoje wiersze i osiągnięcia dziennikarskie. W 2005 roku rozpoczęły pracę nad cyklem powieściowym Dom Nocy, który szybko zyskał popularność, trafiając na szczyty list bestellerów New York Timesa czy USA Today, stając się najpopularniejszym cyklem wampirycznym obok Zmierzchu Stephenie Meyer. Do tej pory prawa do tłumaczenia sprzedano do ponad 30 krajów, a nakład pierwszych tomów przekroczył w USA 5 milionów egzemplarzy! Oficjalna polska strona cyklu http://www.pozmierzchu.pl/cast

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Zdradzona"
Recenzent: Miravelle
Na serię "Dom Nocy" muszę przyznać, że zwróciłam uwagę, tylko i wyłącznie dzięki jej zachwycającemu wydaniu. Okładki są cudowne, książki niezmiernie cieszą oko i sprawiają wielką przyjemność. Jednak, jak się okazuje: piękna okładka to nie wszystko. Zoey uczęszcza do szkoły dla wampirów, gdzie ... więcej »
'Zdradzona' to już druga część serii Dom Nocy. Napisana przez Krstin Cast i jej matkę P.C Cast. Zoey Redbird adeptka w szkole wampirów. Jej chłopakiem jest najprzystojniejszy chłopak w szkole Erick. Spotyka się także z człowiekiem, przyjacielem z dzieciństwa Heathem. Tutaj dochodzimy do nie... więcej »
Kolejna część przygód nastoletniej wampirzycy Zoey, ciąg dalszy. Zoey w końcu czuje się w Domu Nocy spełniona. Została przewodniczącą Cór ciemności i ma chłopaka, w którym ma oparcie i zaufanie. W ich spokojnym miasteczku następują tragedie. Dwóch chłopców z byłej szkoły Zoey zostaje porwanych, a... więcej »
Jednym Tchem
Recenzent: Ania5529
''Zdradzona'' to druga część Domu Nocy. Szczerze powiedziawszy rozczarowałam się tą książką, do połowy książki chciałam po prostu zabić Zoey, tak bardzo mnie irytowała. Lecz nie mogłam oderwać się od tej książki, jednak coś w sobie ma coś co pomimo jej wad przyciąga Cię i nie pozwala Ci od ni... więcej »
"Zdradzona" jest drugim tomem cyklu Dom Nocy. Zoey wreszcie odnalazła się w społeczności wampirów. Została przewodniczącą wcześniej elitarnego stowarzyszenia Cór Ciemności. Ma zamiar wprowadzić jasne zasady i zmienić sposób, w jaki Córy będą postępować. Ma też chłopaka, chociaż na celowniku zauw... więcej »
Zdradzona
Recenzent: karka0912
Po ukończeniu pierwszej części, od razu zabrałam się za kolejną. Język taki sam jak w poprzedniej części, czyli prosty i od czasu do czasu z drobnym humorem. W skrócie powiem co się działo w tej części. 1.Perypetie miłosne są trochę za bardzo skomplikowane. 2. Od pierwszej części wiedziała... więcej »
Tytuł: Zdradzona Autor: P. C.+Kristin Cast Tytuł oryginalny: Betrayed Data wydania polskiego: 27.01.2010 Ilość stron: 348 Część: 2 (saga "Dom Nocy") Wydawnictwo: Książnica Ocena: 4/6 Moja recenzja: Gdybym miała się kierować opiniami czytelników, na pewno bym nie zabrała się za tę książ... więcej »
Zoey przybywa już miesiąc w Domu Nocy. Ten miesiąc był dla niej pełen wrażeń. Musiała uratować swojego byłego chłopaka, zmierzyć się z wyjątkowo wredną adeptką - Afrodytą i zrozumieć czemu widzi duchy zmarłych adeptów. Poradziła sobie idealnie z dwoma pierwszymi zadaniami. Jednak ostatnie nie pos... więcej »
Dodali do kolekcji
spinabifida
blairowax3
inka010
Aly102
Destienne
alys
marthaa
Sheetal
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!