Zdradzona P.C. Cast,

Okładka Zdradzona
autor:
P.C. Cast,
wydawnictwo:
Książnica
data wydania:
2010
ISBN:
9780065600469

Opis

Zoey Redbird, adeptka w szkole wampirów, czuje, że wreszcie odnalazła swoje miejsce na ziemi. Została przewodniczącą Cór Ciemności i co ważniejsze, ma chłopaka... a nawet dwóch.

Tymczasem w środowisku zwykłych śmiertelników dochodzi do tragedii − ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie tropy wiodą do Domu Nocy. Kiedy ludziom z jej dawnego otoczenia grozi niebezpieczeństwo, Zoey zaczyna sobie uświadamiać, że niezwykła moc, jaką została obdarzona, obraca się przeciwko jej najbliższym. Dz..iewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by stawić czoło najgorszemu – zdradzie.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Gdybym miała się sugerować recenzjami i opiniami innych czytelników tej książki, to raczej bym jej nie przeczytała, ze względu na niezbyt pochlebne opinie. Dobrze, że ich nie posłuchałam, bo wcale nie uważam tej książki za totalny gniot, mogę wręcz powiedzieć, że przyjemnie spędziłam z nią czas. ... więcej »
Zdradzona
Recenzent: saruska
Minął tydzień, więc w końcu postanowiłam coś opublikować - nie chcę w końcu zaniedbywać bloga:) Książkę "Zdradzona" skończyłam niedawno, ale po prostu nie miałam czasu na napisanie czegokolwiek oraz na "szybkie" przeczytanie drugiej części trylogii "Dom Nocy" autorstwa P.C oraz Kristin Cast. Tak ... więcej »
Zdradzona
Recenzent: karus96
Z niecierpliwością oczekiwałam premiery drugiej części serii 'Dom Nocy'. Pierwsza część bardzo mi się podobała, więc musiałam sięgnąć i po kontynuację. Wcale nie żałuję, a wręcz przeciwnie. Zoey Redbird jest postacią niezwykle ciekawą. Nie jest typową bohaterką książek, która jest piękna, mądra ... więcej »
Matka z córką nie wiele więcej mnie zaskakują. Zaskakują historią, która, tu muszę się przyznać, bardzo mnie intryguje. Zaś nie zaskakuje mnie styl, tak współczesny, że aż nienaturalny. Ponownie spotykamy Zoey, która zdążyła zaaklimatyzować się w nowej szkole. Jest przewodniczącą cór ciemności... więcej »
Zdrrrradzona
Recenzent: Kobra94
"Kiedy otworzyłam oczy, znajdowałam się ponownie w stajni u boku Persefony. Spocona oddychałam ciężko, podczas gdy klacz delikatnie trącała mnie pyskiem i wydawała ciche, pełne zatroskania rżenie. Ręce mi się trzęsły, kiedy gładziłam ją po głowie i pysku, powtarzając, że wszystko będzie dobrze. ... więcej »
Historia się powtórzy: tę książkę, jak jej poprzedniczkę, nabyłam w księgarni Matras, która miała -25% rabatu na co poniektóre pozycje. Kupiłam od razu dwa kolejne tomiki, wiedząc, że prędzej czy później zrobić to będę musiała (zawsze kończę czytać serie, które zaczęłam). Tym razem jednak zakupu ... więcej »
Dodali do kolekcji
weera
Carlotta
klaudiam
Ania1408
WhiteOleander
Kaami
monroe
CupOfLove
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!