Złodziej dusz t. 1 Aneta Jadowska

Okładka Złodziej dusz t. 1
autor:
Aneta Jadowska
wydawnictwo:
Fabryka Słów
data wydania:
2012
ISBN:
9788375745436

Opis

Ona. Oficjalnie policjantka. Prywatnie złośliwa wiedźma uczulona na związki.
On numer 1. Diabelnie przystojny pomiot.
On numer 2. Prawdziwy z niego anioł.

Teoretycznie powinni być wrogami, ale nie lubią sztywnych zasad. Zatem są przyjaciółmi.
Wbrew wszystkim i wszystkiemu muszą znaleźć mordercę, który zagraża magicznej społeczności Torunia. Po drodze przyjdzie im śmiertelnie obrazić wampiry, skopać tyłki wilkołakom oraz przekonać pewną nastolatkę, że piekło to nie tylko ..sex, drugs and rock&roll. Na dokładkę złamią też wszystkie możliwe reguły obowiązujące w magicznym świecie.

Przejdź przez bramę i powiedz zaklęcie. A potem wpadnij na drinka do Szatańskiego pierwiosnka.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Już gdy przeglądałam zapowiedzi Fabryki słów, rzuciła mi się w oczy książka Anety Jadowskiej, a stało się to jak zwykle za sprawą niesamowitej okładki, za które to wydawnictwo uwielbiam. Tym razem oczy cieszy seksowna wiedźma w zabójczej czerwonej sukience, mroczny mężczyzna z ręką na jej talii i... więcej »
Ich troje. Skład, który mogła wyprodukować tylko pewna fabryka. Ona – oficjalnie policjantka, prywatnie złośliwa wiedźma. On numer 1, czyli diabelnie przystojny pomiot. Zaraz obok w szeregu stoi On numer 2, a musicie uwierzyć mi na słowo, że prawdziwy z niego anioł… Powinni się nienawidzić,... więcej »
Nigdy nie byłam wielbicielką polskiej fantastyki. Częściej czytywałam zagraniczną literaturę tego gatunku, omijając szerokim łukiem autorów polskich. Dlaczego? Sama dokładnie nie wiem, jakoś obca literatura fantasy bardziej do mnie przemawiała. Postanowiłam to jednak zmienić i zaczęłam swoją m... więcej »
Aneta Jadowska to debiutująca pisarka.Dwukrotnie debiutowała opowiadaniami; "Dziwny jest ten świat" oraz "Kalejdoskop". "Złodziej dusz" jest więc jej trzecim debiutem, tym razem powieściowym. Jest to pierwszy tom serii o Teodorze Wilk. Zaplanowane jest sześć tomów serii, na które jednak ... więcej »
Co powiecie na komitywę dwóch skrzydlatych panów, pochodzących z przeciwnych biegunów wiary judeochrześcijańskiej oraz jednej złośliwej wiedźmy o ognistym temperamencie? Trio niemożliwe, nieosiągalne, nie do zaakceptowania... i nie do zdarcia! Właśnie o takim przyjacielskim miszmaszu przeczytać m... więcej »
Dodali do kolekcji
milla
EmiliaPee
Selia
Oksa
coconut
Betsy
hlukaszuk
minou
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!