Zmierzch Stephenie Meyer

Okładka Zmierzch
autor:
Stephenie Meyer
wydawnictwo:
Dolnośląskie
data wydania:
2008
ISBN:
9788324588176

Opis

Niezwykle porywająca opowieść, która trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Jej bohaterka, siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington i poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, ..bowiem, że zakochała się w wampirze.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Zmierzch
Recenzent: Aly102
,Zmierzch" jest pierwszą częścią czterotomowej sagi autorstwa pani Stephanie Meyer. Opowiada on historię siedemnastoletniej Belli, która musi zamieszkać ze swoim ojcem w dość niewielkiej mieścinie jaką jest Forks. Tam poznaje tajemniczego Edwarda w którym zakochuje się z wzajemnością (ah, jakież ... więcej »
Stephenie Meyer to amerykańska autorka. Napisała m.in. słynną już serię 'Zmierzch' oraz całkiem niedawno wydany 'Intruz'. Jak dla mnie warto przytoczyć tu słowa Stephena Kinga 'Zarówno Rowling jak i Meyer pisząc zwracają się bezpośrednio do młodych ludzi. Różnica jest taka, że J.K.Rowling j... więcej »
Recenzja pochodzi z naszego bloga MyBooks - Nasze recenzje "SMF: To od "Zmierzchu" zaczął się szał na książki o wampirach i wilkołakach, więc jeżeli ktoś czyta takowe to powinien to przeczytać. Gruba, ciekawa, lecz nie porywająca. Oczywiście dla fanów książek tego typu to pozycja obowiązkowa... więcej »
Zmierzch
Recenzent: grejfrutoowa
Stephenie Meyer jest autorką sagi „Zmierzch”, która ukazała się w latach 2005-2008. Cykl ten składa się z czterech części, każda z nich zyskała miano bestsellera. „Zmierzch” opowiada historię siedemnastoletniej Belli Swan, która przeprowadza się do ojca, gdy jej matka rusza z nowym mężczyzną na ... więcej »
"Zmierzch
Recenzent: Amethyst
"Zmierzch", czyli książka, która spowodowała sporą rewolucję w życiu wielu nastolatek. W jednej chwili wszystkie zaczęły się interesować wampirami, a autorzy książek też nie pozostali dłużni, chcąc sprostać wymaganiom statystycznej nastolatki, zaczęli wykorzystywać motyw wampira, wilkołaka w swoi... więcej »
Zmierzch
Recenzent: karka0912
Każdy w swoim życiu chociaż raz spotkał sie z historią Belli i Edwarda. Według mnie po prostu nie ma takiej osoby, która chociażby nie słyszała o tej fenomenalnej książce. Bella przeprowadza sie do miasteczka, w którym ciągle pada deszcz. Jej matka Esme, wyszła za mąż za Bill'a, który jest foo... więcej »
Dodali do kolekcji
adija
MoNiuRka
Daria_Alicja
cynamonowaa
kamyk1001
karka10
tala86
mary_roe
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!