Zmierzch Stephenie Meyer

Okładka Zmierzch
autor:
Stephenie Meyer
wydawnictwo:

Opis



Słowa kluczowe

Ekscytująca historia zwyczajnej dziewczyny, której życie diametralnie ulega zmianie.. na gorsze....lepsze? To osądzić już muszą czytelnicy. ... więcej »
zmierzch
Recenzent: aisha90
"Zmierzch" to pierwsza część sagi dla młodzieży autorstwa Stephenie Meyer. Narracja prowadzona jest z perspektywy głównej bohaterki siedemnastoletniej Belli Swan. Cała akcja książki rozpoczyna się w momencie, gdy dziewczyna przeprowadza się ze słonecznego Phoenix w stanie Arizona gdzie mieszkała ... więcej »
Zmierzch
Recenzent: blask_ksiazek
Na książkę trafiłam zupełnie przypadkowo. Bardzo dużo o niej słyszałam. Wszyscy się nią zachwycali...wszędzie roiło się od plakatów promujących książkę, artykułów w gazetach o tej jakże cudownej powieści. Mnie jednak to nie przekonało. Wampiry? To nie dla mnie, pomyślałam. Po książkę sięgnęła... więcej »
Śmierć jest łatwa, prosta, życie jest trudniejsze. Kto nie zna Stephanie Meyer i jej sławetnej serii o wampirach. Urodziła się w Connecticut i unika rozgłosu, o jej życiu prywatnym wiemy tak naprawdę niewiele. Ta 44 letnia kobieta jest autorką nie tylko serii Zmierzch, ale także Intruza oraz... więcej »
Dodali do kolekcji
istotaciemnosci
FallenAngel
zuzankawes
Destienne
Daria_D
giffin
Clarissa
Drrim
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!