Zwiadowcy - księga 3, Ziemia skuta lodem John Flanagan

Okładka Zwiadowcy - księga 3, Ziemia skuta lodem
autor:
John Flanagan
wydawnictwo:
Jaguar
data wydania:
2011
ISBN:
9788376860800

Opis

Trzeci tom bestsellerowej sagi dla młodzieży pióra australijskiego pisarza Johna Flanagana, tym razem w twardym wydaniu. Międzynarodowy bestseller.

Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie.
Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy ? nawet jeśli przyjdzie mu okazać nies..ubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa ? Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordów? Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Fantasy
  Fantastyka » Beletrystyka » Fantasy
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  Willa trwają nadal i z chwili na chwilę, z tomu na tom, robią się coraz bardziej ekscytujące. Tom pokazuje przede wszystkim miłość Halta do Willa i niesamowitą przyjaźni. Podczas czytania możemy również obserwować nowe przyjaźnie, które zostają zawarte między Mistrzem Willa i jego przyjacielem o... więcej »
  Jest to już trzecia część serii "Zwiadowcy" Johna Flanagana. Tym razem większość akcji toczy się na skutej lodem ziemi - Skandii. Zagrażający Araluenowi złowrogi Morgath został pokonany, jego wojska pokonane i rozproszone, a on sam padł w pojedynku z ręki Horace'a. Jednak nie dla wszystkich ostat... więcej »
  Wyobraź sobie, że razem ze swoją nową przyjaciółką zostałeś porwany przez ludzi, którzy nie wyglądają na dobrych i przyjacielskich... Płyniecie na wyspę, skąd nie będzie szans na ucieczkę.. coraz bardziej oddalacie się od domu. Na wyspie w sumie nie jest tak źle, jesteście służącymi i żeby un... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Roksa
  gosiak9444
  aga29_12
  IvanG
  Cropka
  Nala_5
  tomaszsobczak
  Rebellish
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!