Zwierciadło piekieł Graham Masterton

Okładka Zwierciadło piekieł
autor:
Graham Masterton
wydawnictwo:
Albatros
data wydania:
2005
ISBN:
9788373592704

Opis

Ośmioletni Boofuls, śpiewająca i tańcząca gwiazda musicalu, zostaje bestialsko zamordowany przez własną babcię. Pięćdziesiąt lat później scenarzysta Martin Williams wpada na pomysł, by nakręcić film o chłopcu. Żaden hollywoodzki producent nie chce się podjąć realizacji tego projektu. Tymczasem zafascynowany Boofulsem Williams kupuje okazyjnie piękne lustro z jego dziecinnego pokoju, milczącego świadka dawnej zbrodni. Od tej chwili wokół Martina zaczynają się dziać rzeczy dziwne i przerażające. Ok..azuje się, że chłopiec nadal żyje w zwierciadle, a każdego, który próbuje zgłębić jego tajemnicę, spotyka okrutna śmierć. Scenariusz Martina zostaje w końcu przyjęty - rolę Boofulsa ma objąć... Boofuls.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

"Oczy dziecka rozwarły się szerzej, a jego uśmiech stał się jeszcze głębszy i radośniejszy. Doktor Rice stwierdził, że jego prawa ręka unosi się ku twarzy - ręka, w której nadal trzymał ostre, profesjonalne nożyczki. - Nie ! - jęknął... - Nie sądziłeś, że jeszcze żyje ? Nie myślałeś, że wcią... więcej »
„Zwierciadło piekieł” to jedna z pierwszych powieści Grahama Mastertona jaką czytałam. Kilka lat temu, kiedy dopiero zaczynałam poznawać dorobek szkockiego autora horrorów, powieść ta wywołała na mnie ogromne wrażenie. Dzisiaj, kiedy moja znajomość powieści Mastertona jest o wiele większa, zmieni... więcej »
Martin Williams jest hollywoodzkim scenarzystą, który tworzy skrypty i poprawki do popularnych seriali. Jego największym marzeniem jest nakręcenie musicalu o pewnym chłopcu, który w latach 30-tych XX wieku był gwiazdą musicali. Chłopiec ten był znany pod pseudonimem Boofuls i został brutalnie zam... więcej »
Dodali do kolekcji
natalia7
aceed
winix
MalyMol
Lette
asgard
lucynabyrdy
indie-doll
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!