Zwycięzca jest sam Paulo Coelho

Okładka Zwycięzca jest sam
autor:
Paulo Coelho
wydawnictwo:
Drzewo Babel
data wydania:
2011
ISBN:
9788389933928

Opis

Festiwal filmowy w Cannes. 24 godziny. Cała plejada postaci z wielkiego świata: producenci filmowi, aktorzy, dyktatorzy mody, supermodelki, a także początkujące gwiazdki filmowe, gwiazdy, których splendor już nieco przygasł i tłum tych, którzy grzeją się w blasku sławy, władzy i bogactwa. Porządek tego "pięknego, wspaniałego" świata burzy nagłe wtargnięcie Igora, rosyjskiego multimilionera, owładniętego obsesją na punkcie swojej byłej żony, która odeszła ze znanym projektantem mody. Igor, zranion..y do żywego nie cofnie się przed niczym, by odzyskać miłość ukochanej... "Zwycięzca jest sam" to wierny portret współczesnego świata, w którym blichtr, próżność i zakłamanie, wyparły prawdziwe wartości, w którym człowiek w pogoni za złudnym szczęściem w świetle jupiterów zatracił poczucie dobra i zła, zagubił siebie. Paulo Coelho przypomina nam, że czasem warto wybrać drogę mniej uczęszczaną.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Beletrystyka » Społeczno-obyczajowa
  Tematyka » Literatura piękna
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  Po prostu super książka.Jej akcja rozgrywa się w Caness w ciągu jednej doby podczas trawania filmowego festiwalu.Igor - potentat w branży telefonii komórkowej w Rosji przyjeżdza do Francjii mając nadzieję odzykać miłość byłej żony ,która dwa lata wczesniej go opusciła i wyszła za arabskiego kreat... więcej »
  Paulo Coelho kojarzy mi się zawsze z książkami, które trzeba przemyśleć. Nie są one, ot tak do przeczytania. Trzeba ją przeanalizować, a nie czytać stronę po stronie myśląc, że jest nudna. Festiwal filmowy w Cannes. 24 godziny. Cała plejada postaci z wielkiego świata: producenci filmowi, aktor... więcej »
  "Zwycięzca jest sam" to już kolejny utwór znanego na całym świecie brazylijskiego autora, Paula Coelha. Po tą książkę chciałam sięgnąć, gdyż należę do grona fanów tego pisarza i jeszcze żadna z jego pozycji, które do tej pory czytałam, mnie nie rozczarowała. Zapoznałam się z wieloma pochlebnymi o... więcej »
  Dodali do kolekcji
  goonya
  klaudee
  wer.
  olaaleksa1
  fanabanana
  karolka47
  piruleta1
  TisYssat
  Cytaty z książki+ Dodaj cytat
  [...] bierze głęboki oddech. Poza cierpliwością nie ma nic do stracenia.

  Dodane przez dona35

  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!