Kwiat pustyni

Okładka Kwiat pustyni
autorzy:
wydawnictwo:
ŚWIAT KSIĄŻKI
data wydania:
2010
ISBN:
9788324714834
cena
8.74 zł - 24.52 zł

Opis

Ekranizacja biografii słynnej modelki walczącej o prawa kobiet już w kinach! W języku nomadów Waris znaczy kwiat pustyni. Zakwita z rzadka i na krótko na piaskach, kiedy spadnie deszcz. Waris to także imię bohaterki tej opowieści. Jej kariera jest niewiarygodna i budzi zdumienie, że zdarzyła się naprawdę.

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Fabryka.pl - Nowe 9.90 Kup »
KsiegarniaWarszawa.pl - Nowe 24.52 Kup »
Inbook.pl Miękka Nowe 8.74 Kup »
Swistak.pl - Nowe/używane -
Allegro.pl - Nowe/używane -
Allegro

Słowa kluczowe

Autorka książki ,,Kwiat pustyni”, nowojorska topmodelka, w Polsce! Autorka ,,Kwiatu pustyni”, Waris Dirie, odwiedziła Polskę. W ramach wizyty promowała film, który powstał w oparciu o jej autobiograficzną ksią... więcej »
Kwiat pustyni
Recenzent: saruska
Za książkę Waris Dirie "Kwiat pustyni" wzięłam się w tym tygodniu. Niestety, z powodów szkolnych i różnych problemów, musiałam ją czytać w niezmiernie irytujących mnie odstępach. Tą powieść kupiłam podczas jednej z wy... więcej »
Kwiat pustyni
Recenzent: Mani
O istnieniu tej książki dowiedziałam się dużo wcześniej, niż zaczęło być o niej głośno za sprawą filmu. Poleciła mi ją koleżanka z klasy. Myślę jednak, że gdyby nie film, prędko nie przeczytałabym o losach modelki W... więcej »
Jeśli w głębi serca wierzysz w bajki o Kopciuszku, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o życiu i rytuałach, o których nikt nie mówi, które do tej pory są tematem tabu , a przede wszystkim poznać kulturę innego świata ... więcej »
Bardzo fajna książka więcej »
Afryka, otoczenie pełne dzikich zwierząt, piasku ogrzewającego się w pomarańczowym blasku słońca i niesamowitej kultury jej czarnoskórych mieszkańców, która choć wyznawana od pokoleń, ma ciemne zakamarki. Kilka z n... więcej »
"Kwiat pustyni" pożyczyłam od jednej z moich współlokatorek. Na moją "decyzję" czekała długo - będzie ze dwa lata. Namawiała mnie, potem zrezygnowana odpuszczała, a po jakimś czasie ponawiała atak. Broniłam się na wsz... więcej »
Tego się nie spodziewałam. Książka wstrząsnęła mną i pozwoliła mi otworzyć oczy na ból zadawany afrykańskim kobietom związany z rytuałem obrzezania. Poznałam życie w Somalii z innej strony, poznałam niezwykłą Waris, k... więcej »
To autobiograficzna powieść autorstwa modelki Waris Dirie. Lubię czytać autobiografie, bo to specyficzny gatunek literacki. Człowiek pisze o sobie, swoim życiu, prawdziwym, nie wymyślonym. „Kwiat pustyni” podnosi bard... więcej »
Dodali do kolekcji
Selia
ibzik
CzarnaWdowa
BP
cynamonowa
sandra_katarzyna
konwallia
syls
Rozmowy z autorami
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!