Barbara Stawarz-García

Barbara Stawarz-García

Autorka
Obserwuj
Nazywam się Barbara Stawarz-García i jestem założycielką agencji #HappyContent. Wcześniej, od 2011 roku, prowadziłam agencję Content King, która była pionierem content marketingu w Polsce i po kilku latach została przejęta przez międzynarodową grupę Havas Worldwide.

Mediami i marketingiem internetowym zajmuję się od 2005 roku. Jestem autorką bestsellerowej książki Content marketing po polsku wydanej przez PWN (II wyd.: Content marketing i social media, PWN 2017) i dziś to właśnie treści w internecie są moją specjalnością.

W 2016 roku trafiłam do rankingu najbardziej kreatywnych osób w biznesie magazynu BRIEF. Poza zarządzaniem #HappyContent prowadzę także biuro podróży Hola Cuba.

Jestem absolwentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketingu internetowego w Szkole Głównej Handlowej. Od 2010 po drugiej stronie katedry – zajęcia prowadziłam m.in. na Uniwersytecie SWPS, AGH, WSB. Dziś można mnie spotkać na SGH.

Książki

Content marketing i social media. Jak przyciągnąć klientów
2 wydania
Content marketing i social media. Jak przyciągnąć klientów
Barbara Stawarz-García
Seria: Marketing PWN
Nowe wydanie książki, która przybliża zagadnienie content marketingu. Przedstawia – krok po kroku – jak kreować strategię content marketingową oraz tworzyć treści do internetu i budować społeczność wo...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Barbara Stawarz-García

Dodaj pierwszy cytat!
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl