...

Tak na wstępie...

@Paulka @Paulka

Strach

#wiersze, #mojewiersze, #poezja

Czasami piszę. Nie tylko recenzje książek ale także wiersze. Nie tylko do szuflady. Oto jeden z nich...

@ewamroczkowskabooks @ewamroczkowskabooks

15 pytań do... Dominika Smoleń (www.mybooksandpoetry.blogspot.com)

#wywiad, #dominikasmolen

Zapraszam Was na pierwszy, w mojej karierze blogera, wywiad. Z Dominiką moje drogi skrzyżowały się na jednej z grup dla recenzentów. To Jej zawdzięczam możliwość podjęcia współpracy z kilkoma wydawnictwami i poznanie interesujących książek. Dominika Smoleń to przemiła, młoda dziewczyna, która kocha książki, koty i czekoladę. A poza tym... pisze książki! Tak właśnie, jest również pisarką i bardzo się cieszę, że mogę Ją dla Was odrobinę przepytać.

@ewamroczkowskabooks @ewamroczkowskabooks

Wbrew grawitacji

Recenzja świetnej książki❤

@RajKSiazek @RajKSiazek

Pierwszy wpis

Chciałam w tym roku przeczytać sporo książek... Czasu jednak brak, a lista rośnie z dnia na dzień...

@Paulka @Paulka

Zapraszam na mojego bloga!

https://ksiazkawreku.blogspot.com/

@anatola @anatola

Prowokacja Amy A. Bartol

Recenzja czwartej części serii "Przeczucia"

@RajKSiazek @RajKSiazek

Hej, hej!

to jest – nowa wersja serwisu nakanapie.pl. Trochę to trwało, wymagało dużo pracy, ale wreszcie możemy Wam ją pokazać. Jeszcze w powijakach, jeszcze bez wszystkich wspaniałych funkcjonalności, bez których już niedługo nie będziecie mogli się obejść, ale już ruszyła.

@len @len

Blogi to miejsce, które w całości oddajemy w ręce naszych książkoholików. Uchylają się tu przed Tobą drzwi do ciekawych osobowości innych osób w naszej społeczności. Możesz czytać, obserwować, pytać i chwalić. Będziesz na bieżąco z wpisami osób, które Cię zainteresują swoją wiedzą, poglądami czy lekkim piórem. Ale to nie wszystko. Możesz tutaj również w łatwy sposób stworzyć swojego bloga i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, wiedzą (nie tylko na temat książek), swoim codziennym życiem. Opowiadaj, doradzaj, pokazuj zdjęcia, chwal się. To Twoje miejsce, możesz tu stworzyć swój mały świat i pokazać go innym. Już się nie możemy doczekać, by poznać Cię bliżej.