Wyzwanie - Czytanie! 2020

Zdecyduj, ile książek chcesz przeczytać w 2020 roku i już dziś postaw sobie to wyzwanie razem z serwisem nakanapie.pl
Wyzwanie podjeło już 1805 osób! {} DO DZIEŁA 💪

Wyzwanie - Czytanie?

Początek roku to zawsze świetna okazja do stawiania sobie ambitnych celów, również czytelniczych. Niestety większość postanowień jest porzucana po kilku pierwszych tygodniach. Nie pozwolimy na to! Oddajemy w Twoje ręce nasze Wyzwanie – Czytanie, które pomoże Ci zliczać przeczytane książki, zmotywuje w chwilach zastoju, a na koniec nagrodzi Twój sukces. Postaw sobie cel i zrealizuj go razem z nami..

52 książki?

W Internecie mnóstwo jest wyzwań, które wymuszają na Tobie określoną liczbę książek, ale nie my. U nas to Ty sam określasz, ile chcesz przeczytać. 15, 49, a może 120? Każda liczba jest dobra, bo najważniejsze jest to, by czytać.

Jak dołączyć?

To prostsze, niż myślisz. Załóż konto w serwisie, a następnie określ na stronie wyzwania, z jaką liczbą książek chcesz się zmierzyć w tym roku. Masz już konto? W takim razie do dzieła! Zadeklaruj liczbę książek, którą przeczytasz w 2020 i bierz się za czytanie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

{} Jak pokazać informacje o swoim wyzwaniu znajomym?

Masz na to kilka możliwości. Możesz umieścić link na swoich profilach w social mediach, a jeśli prowadzisz bloga, możesz umieścić na nim wklejkę z wyzwaniem. Wklejka będzie aktualizowała się regularnie, pokazując Twoim odwiedzającym aktualny stan Twojego wyzwania.

{} Czy mogę zmienić zadeklarowaną liczbę książek w czasie trwania wyzwania?

Tak, jest taka możliwość, w końcu przecież to Twoje wyzwanie. Szczególnie, jeśli chcesz tę liczbę zwiększyć ;) Możesz to zrobić klikając edycję w prawym górnym rogu swojego wyzwania.

{} Kiedy dostanę nagrodę?

Nagrody wysyłamy wszystkim Kanapowiczom, którym udało się ukończyć wyzwanie. Na koniec każdego wyzwania, czyli na początku kolejnego roku otrzymacie od nas spersonalizowane podsumowanie swojego wyzwania oraz informację, w jaki sposób odebrać naszą autorską zakładkę.
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}