Wyzwanie - Czytanie! 2024

Już teraz zdecyduj, ile książek chcesz przeczytać w nadchodzącym 2024 roku i już dziś postaw sobie to wyzwanie razem z serwisem nakanapie.pl

Weź udział
Wyzwanie podjeło już 5047 osób!
Zobacz podsumowanie roku:
2022 2021 2020 2019

Wyzwanie - Czytanie?

Początek roku to zawsze świetna okazja do stawiania sobie ambitnych celów, również czytelniczych. Niestety większość postanowień jest porzucana po kilku pierwszych tygodniach. Nie pozwolimy na to! Oddajemy w Twoje ręce nasze Wyzwanie – Czytanie, które pomoże Ci zliczać przeczytane książki, zmotywuje w chwilach zastoju, a na koniec nagrodzi Twój sukces. Postaw sobie cel i zrealizuj go razem z nami..

52 książki?

W Internecie mnóstwo jest wyzwań, które wymuszają na Tobie określoną liczbę książek, ale nie my. U nas to Ty sam określasz, ile chcesz przeczytać. 15, 49, a może 120? Każda liczba jest dobra, bo najważniejsze jest to, by czytać.

Jak dołączyć?

To prostsze, niż myślisz. Załóż konto w serwisie, a następnie określ na stronie wyzwania, z jaką liczbą książek chcesz się zmierzyć w tym roku. Masz już konto? W takim razie do dzieła! Zadeklaruj liczbę książek, którą przeczytasz w 2024 i bierz się za czytanie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jak pokazać informacje o swoim wyzwaniu znajomym?

Masz na to kilka możliwości. Możesz umieścić link na swoich profilach w social mediach, a jeśli prowadzisz bloga, możesz umieścić na nim wklejkę z wyzwaniem. Wklejka będzie aktualizowała się regularnie, pokazując Twoim odwiedzającym aktualny stan Twojego wyzwania.

Czy mogę zmienić zadeklarowaną liczbę książek w czasie trwania wyzwania?

Tak, jest taka możliwość, w końcu przecież to Twoje wyzwanie. Szczególnie, jeśli chcesz tę liczbę zwiększyć ;) Możesz to zrobić klikając edycję w prawym górnym rogu swojego wyzwania.

Kiedy dostanę nagrodę?

Nagrody wysyłamy wszystkim Kanapowiczom, którym udało się ukończyć wyzwanie. Na koniec każdego wyzwania, czyli na początku kolejnego roku otrzymacie od nas spersonalizowane podsumowanie swojego wyzwania oraz informację, w jaki sposób odebrać naszą autorską zakładkę.