Konkursy Nakanapie

Konkursy nakanapie to świetna okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o książkach, pomysłowość czy umiejętność rozwiązywania zagadek, a przy okazji otrzymać miłą nagrodę.

Pytania i odpowiedzi

{} Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która posiada konto w serwisie nakanapie.pl i mieszka w Polsce.

{} Jakie nagrody będą w konkursach?

Każdy konkurs to inne nagrody, ale przede wszystkim są to książki. Inne rodzaje nagród, to na przykład zakładki czy kubki z naszą autorską grafiką.

{} Czy aby dostać nagrodę trzeba mieszkać w Polsce?

Tak, aktualnie konkursy kierujemy do osób mieszkających w Polsce ze względu właśnie na wysyłkę nagród.

{} Dlaczego nie mogę oddać głosu na najlepszą odpowiedź w konkursie?

Głosować w konkursie mogą użytkownicy serwisu, którzy mają konto założone minimum tydzień przed głosowaniem oraz w tygodniu poprzedzającym dzień oddania głosu zdobyli określoną liczbę punktów. Liczbę punktów określamy każdorazowo w regulaminie. Jeśli nie możesz zagłosować warto zacząć od sprawdzenia tych dwóch rzeczy – czy masz konto minimum od tygodnia oraz czy masz liczbę punktów określoną w regulaminie danego konkursu.

{} Czy każdy może głosować?

Głosować może każdy użytkownik, który założył konto minimum tydzień przed dniem, w którym chce oddać głos oraz uzbierał w ostatnim tygodniu przed dniem, w którym chce zagłosować, minimalną wymaganą w konkursie liczbę punktów.

{} Kiedy będzie kolejny konkurs?

Konkursy będą się pojawiały w serwisie mniej więcej co dwa tygodnie. Warto śledzić na bieżąco stronę z konkursami oraz nasze newslettery.

{} Jestem autorem/reprezentuję wydawnictwo i chcę przekazać książkę na nagrodę w konkursie. Jak to zrobić?

To wspaniale 🙂 Wystarczy, że napiszesz maila z tą informacją na kontakt@nakanapie.pl

{} Wygrałem w konkursie, co dalej?

Po wyborze zwycięzców, skontaktujemy się z nimi poprzez adres e-mail, który został użyty do rejestracji w serwisie nakanapie.pl w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników. Jeśli 2 dni minęły, a żaden mail nie przyszedł, koniecznie daj nam znać. Być może wpadł do spamu lub wystąpił jakiś inny błąd.
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}