Klub Recenzenta

Kochasz czytać książki? To świetnie, bo my mamy kilka nowości do zrecenzowania. A właściwie to więcej, niż kilka, bo wysłaliśmy już ponad 650 książek do naszych Klubowiczów. Dołącz do nas!
Ostatnio w klubie
Książka # To o nas
Książka Stranger Things. Mroczne Umysły
Książka Kołysanka z Auschwitz
Książka Szeptacz
Książka Mroczne Wybrzeża
Książka Koszmarny Karolek i odlot z polotem
Książka Kontratyp

Czym jest Klub Recenzenta?

Wysyłamy Ci za darmo wybraną przez Ciebie książkę i czekamy na Twoją recenzję. To takie proste. Książka pozostaje już twoja na zawsze (chyba, że chcesz ją wystawić w naszych ogłoszeniach książkowych ;) ) Nie ponowisz żadnych dodatkowych opłat, wszystko to jest dla Ciebie ZA DARMO.

Dlaczego warto?

Należąc do Klubu możesz wybierać do recenzji książki spośród wielu gorących nowości. Wiele z nich to egzemplarze przedpremierowe, przygotowane specjalnie dla naszych recenzentów. Masz szansę jako pierwszy przeczytać książkę, na którą inni jeszcze długo będą czekać.

Jak dołączyć?

Klub Recenzenta dostępny jest jedynie dla prawdziwych wielbicieli książek, dlatego przede wszystkim musisz być aktywnym użytkownikiem serwisu – pisać recenzje, podpowiadać innym użytkownikom, dodawać do bazy książki czy uzupełniać informacje o autorach. Każdy zdobyty punkt aktywności to dla nas informacja, że książki są dla Ciebie ważne. Następnie wystarczy już tylko kliknąć „Dołącz do Klubu” i wypełnić ankietę.

Co jeszcze warto wiedzieć?

{} Jakie dokładnie rzeczy muszę zrobić, aby spełnić warunki?

Chcemy, aby Klub Recenzenta był dostępny dla każdego zaangażowanego Kanapowicza. Zależy nam jednak również na tym, aby książki, które wysyłamy znalazły się w zaufanych rękach najlepszych recenzentów. Dlatego właśnie, aby dołączyć do Klubu, musisz:
- napisać minimum 10 recenzji w serwisie
- być z nami dłuższą chwilę (no może nie aż taką dłuższą, wystarczy, że Twoje konto istnieje minimum tydzień)
- być aktywnym Kanapowiczem - uzbierać ponad 500 punktów w ostatnich 7 dniach
- mieć oznaczonych minimum 20 książek jako „przeczytane”
- dać się nam poznać, czyli uzupełnić swój profil (w tym opis na więcej niż 40 znaków i avatar)

Te zasady mogą się zmienić, ale na pewno zostaniesz o tym odpowiednio wcześnie poinformowany.

{} Jak dodać książkę do Klubu, gdy jestem Wydawcą/Autorem?

Napisz proszę maila na adres kontakt@nakanapie.pl, a my powiemy Ci, co robić dalej.

{} Jak mogę dołączyć do Klubu Recenzenta?

Gdy spełnisz określone warunki, możliwość dołączenia do Klubu staje się dla Ciebie aktywna. Po kliknięciu „Dołącz do Klubu” wypełniasz krótką ankietę. Po akceptacji Twojego wniosku otrzymasz od nas informację o przyjęciu do Klubu.

{} Jak wybrać książkę do recenzji?

Aby wybrać książkę, wystarczy, że wejdziesz na stronę Klubu Recenzenta i klikniesz „Rezerwuj” przy książce, która Cię interesuje. Następnie otrzymasz od nas informację, czy to Ty otrzymasz ten tytuł do recenzji. Aktualny status książki możesz zobaczyć w Klubie.

{} Czy mogę zamówić więcej niż jedną książkę?

Nie, jednorazowo możesz zamówić tylko jedną książkę. Kolejną możesz zamówić dopiero po dodaniu recenzji. W przyszłości będzie możliwe zamawianie większej liczy książek, jednak opcja ta będzie dostępna jedynie dla najbardziej zaangażowanych recenzentów.

{} Czy muszę płacić za wybraną książkę?

Nie płacisz za książkę ani za wysyłkę. Nie musisz też jej odsyłać. Jeśli dodasz recenzję, książka pozostaje Twoją własnością.

{} Kiedy podaję adres do wysyłki?

Adres podajesz każdorazowo po tym, jak dostaniesz informację o zaakceptowaniu Twojego wniosku o daną książkę. Chcemy, żebyś wypełnił adres za każdym razem, ponieważ nie przechowujemy Twoich danych.

{} Kiedy przyjdzie przesyłka?

Wysyłkę książek robimy mniej więcej raz w tygodniu.

{} Mam Instagram, czy tam też zamieszczać recenzje?

Jeśli tylko chcesz :) Pamiętaj jednak, aby zamieszczając tam stories czy post z książką z Klubu Recenzenta oznaczyć nie tylko wydawnictwo czy autora, ale również serwis nakanapie.pl

{} Czy muszę zwracać książkę po przeczytaniu?

Jeśli dodasz recenzję, książka pozostaje Twoją własnością.

{} Ile mam czasu na napisanie recenzji?

Zazwyczaj jest to około 3 tygodni od dnia dostarczenia książki. Zdarzają się jednak książki, których recenzja musi się ukazać w innym terminie. Na pewno zostaniesz o tym poinformowany na etapie rezerwowania książki, aby móc zdecydować, czy jest to dla Ciebie realny termin. PAMIĘTAJ, dodaj recenzję, a nie opinię.

{} Przeczytałem książkę, co mogę z nią zrobić?

Możesz ją zachować na półce, przekazać koledze lub na przykład sprzedać w naszej sekcji z ogłoszeniami książkowymi. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Ogłoszenia książkowe i dodasz ogłoszenie sprzedaży, wymiany lub oddania książki.
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}