nakanapie.pl

Klub Recenzenta

Kochasz czytać książki? Dzielisz się swoimi przemyśleniami na ich temat ze światem? To świetnie, bo mamy kilka tytułów do zrecenzowania. A właściwie to więcej, niż kilka, bo wysłaliśmy do naszych Klubowiczów już ponad 3000 książek. Zostań jednym z nich, dołącz do nas!

Aby przystąpić do Klubu Recenzenta, musisz mieć konto w serwisie.
lub

Czym jest Klub Recenzenta?

Wysyłamy Ci za darmo wybraną przez Ciebie książkę i czekamy na Twoją recenzję. To takie proste. Książka pozostaje już twoja na zawsze (chyba, że chcesz ją wystawić w naszych ogłoszeniach książkowych ;) ) Nie ponowisz żadnych dodatkowych opłat, wszystko to jest dla Ciebie ZA DARMO.

Dlaczego warto?

Należąc do Klubu możesz wybierać do recenzji książki spośród wielu gorących nowości. Wiele z nich to egzemplarze przedpremierowe, przygotowane specjalnie dla naszych recenzentów. Masz szansę jako pierwszy przeczytać książkę, na którą inni jeszcze długo będą czekać.

Jak dołączyć?

Klub Recenzenta dostępny jest jedynie dla prawdziwych wielbicieli książek, dlatego przede wszystkim musisz być aktywnym użytkownikiem serwisu – pisać recenzje, podpowiadać innym użytkownikom, dodawać do bazy książki czy uzupełniać informacje o autorach. Każdy zdobyty punkt aktywności to dla nas informacja, że książki są dla Ciebie ważne. Następnie wystarczy już tylko kliknąć „Dołącz do Klubu” i wypełnić ankietę.

Jak pisać recenzje?

Współpraca

Reprezentujesz wydawnictwo? Jesteś niezależnym autorem książek? Dzięki Klubowi Recenzenta możesz osiągnąć znacznie więcej niż dotychczas w promocji swojej książki. Zapraszamy po szczegóły - napisz na [email protected]

© 2007 - 2024 nakanapie.pl