Cytaty

Aforyzmy dają nadzieję, pocieszają i rozbawiają. Cytaty pięknie ubierają w słowa nasze uczucia. Miłość, smutek czy samo życie ujęte w tych kilku słowach oddających cały ich sens.
Dodaj nowy cytat

Tagi

#zycie #milosc #smierc #fantastyka #swiat #czowiek #wspomnienia #nadzieja #bezpieczenstwo #ludzie

Ostatnio dodane cytaty

"Świat jest wielkim lustrem. Odbija do ciebie to, kim jesteś .Jeśli jesteś kochający, przyjacielski i pomocny- świat okaże się przyjacielski i pomocny dla ciebie. Wtedy nie musisz się niczego obawiać."

Katarzyna Kozłowska z 50-tka dookoła świata

Szkoda trudu, skoro ludziom starcza zwykle obejrzenie karykatury do wyrobienia sobie poglądu na temat kogoś lub czegoś.

Thomas Raab

"Pomogę Ci Quincy- usłyszałam. Nauczę Cię jak być ocalałą" " A jeśli nie chcę nią być?"  " Nie Ty o tym decydujesz. Wybór już się dokonał. Nie zmienisz tego, co się stało. Jedyna na co masz teraz wpływ, to jak sobie z tym poradzisz"."

Riley Sager z Ocalałe

"Jednak jakimś cudem to my krzyczałyśmy najgłośniej, uciekałyśmy najszybciej, walczyłyśmy najbardziej zawzięcie. Udało nam się przetrwać."

Riley Sager z Ocalałe

"Nie zmienisz tego, co się stało. Jedyne , na co masz wpływ, to jak sobie z tym poradzisz."

Riley Sager z Ocalałe

"Szczegóły mają to do siebie, że potrafią odwracać uwagę. Jeśli jest ich zbyt wiele, przesłaniają brutalną prawdę o danym wydarzeniu. Stają się krzykliwym naszyjnikiem, zakrywającym bliznę po tracheotomii. "

Riley Sager z Ocalałe

"-Tak - mówię. To takie proste słowo. Tylko trzy litery. A tyle się za nim kryje."

Riley Sager z Ocalałe

" Rodzina to nie więzy krwii. To nie dokument. To coś, co nosimy w sercu. Jesteśmy w stanie oddać dla niej wszystko i nie żądać nic w zamian. To osoby, które zawsze przy nas będą i pomogą dźwigać ciężar życia. Zminimalizują cierpienia i będą cieszyć się naszymi sukcesami. To czysta bezinteresowność i bezgraniczna miłość. "

Ewa Pirce z Zapisane w pamięci

Czasem lepiej jest zatracić się w chwili, niż szukać w niej natchnienia.

Dominik Czernic z Młody Nikt

We mgle wieżowców nie widać, więc patrzę od jakiegoś czasu na chodniki.

Dominik Czernic z Młody Nikt
Przeglądaj wszystkie cytaty

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.

Znajdź nas na facebooku

Co słychać?

Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Dzieci psychiatryka. Dalsze losy - wywiad z Sarą Romską
Ten wywiad jest inny od wszystkich. Miejscami trudny, ale na pewno godny uwagi.

Książki to kopalnia wiedzy i mądrości życiowych. Setki stron pełne cytatów i krzepiących tekstów. Cytatów, które dają nadzieję, pocieszają czy rozbawiają. Któż z nas, czytając książkę, nie miał choć raz myśli, że jakieś zdanie trafia w samo sedno. Że miłość, smutek czy samo życie ujęte w ten właśnie sposób, w tych kilku słowach oddaje cały jego sens. Dlatego właśnie tak bardzo kochamy cytaty. Wyrażają pięknie nasze myśli, podsumowują rzeczywistość, bawią nas do łez. Są pocieszniem w smutku, dają nadzieję w chwili rozpaczy i pięknie ubierają w słowa nasze uczucia miłości czy radości. Wszyscy kochający aforyzmy - łączmy się. Tu na tej stronie jest nasz świat.