OOBE. Lęk pierwotny

Robert Noble
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
OOBE. Lęk pierwotny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE?

Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie wbrew religii, ognie piekielne etc… Można się naprawdę zdziwić, jak ta lista potrafi ciągnąć się bez końca!

A może wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę jest z tym strachem, lękiem, paniką w OOBE?

Strach przed wyjściem z ciała da się pokonać!

W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: „OOBE. Drugie życie poza ciałem” oraz „OOBE. Ścieżka Serca” dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.

Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.

Wybierz mądrze! 
Data wydania: 2019-10-04
ISBN: 978-83-945678-2-8, 9788394567828
Wydawnictwo: Instytut Roberta Noble
Kategoria: Sen
dodana przez: Bartek_Kacperski

Autor

Robert Noble Robert Noble
Urodzony 14 maja 1979 roku w Polsce (Poznań)
Robert Noble - jeden z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce. Człowiek który od najmłodszych lat interesuje się rozwojem duchowym, ezoteryką a szczególnie doświadczeniami poza ciałem. W 2013r. założył Instytut Roberta Noble w którym to...

Pozostałe książki:

OOBE Drugie życie poza ciałem OOBE Ścieżka Serca OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik. Nagual Julian. Moja inicjacja w Świecie Czarowników
Wszystkie książki Robert Noble

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Lęk przed strachem czy zawód po lekturze?

{} WYBÓR REDAKCJI
2.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„OOBE. Lęk pierwotny” to książka dosyć niezwykła. Przyznam, że sugerowałem się tym razem wyglądem okładki, i sądziłem, że to pozycja związana z fantastyką, może jakiś horror. No co? Okazałem się ignorantem… każdemu może się zdarzyć. Nie przyszło mi wcześniej do głowy, że to coś związanego z ezoteryką i podróżami w głąb siebie i czasoprzestr... {} Recenzja książki OOBE. Lęk pierwotny

@melkart002@melkart002 {}× 3

Poza ciałem

4.11.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Wychodzenie z ciała to umiejętność, którą nie jedna osoba chciałaby spróbować podążając ścieżką rozwoju duchowego. Wiele osób chciałoby doświadczyć OOBE ale ogarniają ich wątpliwości i obawy przed nieznanym. W efekcie często rezygnują z tego doświadczenia, bojąc się opętania, zostania w innej rzeczywistości, zapadnięcia w śpiączkę czy niemożności ... {} Recenzja książki OOBE. Lęk pierwotny

@Mirka@Mirka {}× 4

Moja opinia o książce

Opinie

IL
2021-02-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Początkowo myślałam, że w tak krótkiej książce nie będzie można zawrzeć tak wielu cennych informacji. Myliłam się, ta książka jest najlepszym ekstraktem wiedzy autora! Dzięki temu są same konkretne i użyteczne informacje bez zbędnych opisów. Czyta się szybko, wręcz wchłania treść. Jestem wręcz przekonana, że ta książka jest idealna by zmienić swoje nastawienie do życia na lepsze.

{}× 1 | link |
@Mirka
2019-10-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

W swojej najnowszej książce Robert Noble porusza problem strachu przed OOBE i przekonuje, że można sobie z nim poradzić. Uważa, że odpowiedni zasób wiedzy i praca z podświadomością są drogą do pokonania własnych ograniczeń. On także borykał się z tym problemem na początku swojej drogi. Metodą prób i błędów testował różne techniki, które znalazł w dostępnych materiałach oraz stworzonych przez siebie. Dzięki temu udało mu się pokonać lęk i bezpiecznie podróżować poza ciałem.

„OOBE. Lęk pierwotny“ to kompendium wiedzy, którą warto przyswoić sobie chcąc dokonać zmian w życiu. Porusza ona ważny temat, gdyż wszelkie obawy, paraliżują nasze działania, nie pozwalają na podejmowanie decyzji, odważnych zamierzeń i dokonania zmian w życiu. W efekcie nic się w nim nie zmienia a my tkwimy wciąż w tych samych schematach nie robiąc postępów na ścieżce własnego rozwoju.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/10/515-oobe-lek-pierwotny.html

{} | link |
@melkart002
2021-09-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
@robert_4
2021-07-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
KU
2021-02-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Mateus
2021-02-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Poszukuję do swojej biblioteczki
@Bartek_Kacperski
2019-10-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“To, co naprawdę się liczy, to wprowadzenie teorii w praktykę i podjęcie trudu, by zmienić swoje życie.”
{}× 3
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl