Dar gniewu

Arun Gandhi
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Dar gniewu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Co może ocalić człowieczeństwo?

Czy we współczesnym świecie wiara w miłość, dobro i spokój jest tylko nierzeczywistym marzeniem? A może każde z doświadczeń to ponadczasowy dar?

Na te i wiele innych pytań odpowiada wnuk Mahatmy Gandhiego, Arun. Przywołując dziesięć ważnych i poruszających lekcji, które otrzymał od swojego dziadka, rzuca nowe światło na rozwiązanie duchowych problemów współczesnego człowieka.

Dzięki jego naukom możesz zrozumieć równowagę sił dobra i zła w świecie, a także pogodzić się z negatywnymi emocjami i wydarzeniami, dostrzegając w nich sens i przekuwając w wewnętrzną siłę.

Data wydania: 2020-06-03
ISBN: 978-83-66520-65-3, 9788366520653
Wydawnictwo: Kobiece
Kategoria: Filozofia
Stron: 288
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

,,Inspiruj świat miłością, a nie strachem.''

14.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Od momentu wybuchu pandemii obserwuję, z pewnym zaskoczeniem, jak z ludzi - wydawałoby się - miłych i przyjaznych, wychodzi ,,samo złe''. I nie chodzi tu już o egoizm, jakim jest niestosowanie się do tak prostej zasady, jak zakrycie twarzy w miejscu publicznym będącym jednocześnie przestrzenią zamkniętą (biuro, sklep, biblioteka), ale o to, że lud... {} Recenzja książki Dar gniewu

@Chassefierre@Chassefierre {}× 24

Moja opinia o książce

Opinie

@Chassefierre
2021-01-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Filozofia, psychologia, religia etc.

Cytaty z książki

“Jeśli nauczysz się mądrze wykorzystywać gniew, zaczniesz dostrzegać zmiany w ludziach z twojego otoczenia. Nikt nie chce być zastraszany. Wszyscy pragniemy zrozumienia i uznania. Gniew jako mo...”
{}
#
“Sprzeciw, który wynika z głębokiego przekonania, jest lepszy niż przytaknięcie w celu dogodzenia komuś albo (co jest o wiele gorsze) w celu uniknięcia problemów.”
{}× 2
#
“Nie wybieraj drogi prowadzącej do nieszczęścia tylko dlatego, że ktoś tego od ciebie oczekuje.”
{}× 4
#
“Wydaje mi się jednak, że sami siebie oszukujemy, gdy sądzimy, że wszystkie poglądy są tak samo wartościowe. Osoby przepełnione nienawiścią i pragnące dzielić społeczeństwo, tyrani chcący tłumi...”
{}× 2
#
“Nie ma jednak na świecie przedmiotów, które wypełniłyby pustkę w naszych sercach. Musimy zrozumieć, że tworzenie daje o wiele więcej przyjemności niż kupowanie przedmiotów tylko po to, żeby je...”
{}× 2
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl