Avatar @Siostra_Kopciuszka

@Siostra_Kopciuszka

14 obserwujących. 8 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 miesięcy. Ostatnio tutaj około 9 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
14 obserwujących.
8 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 miesięcy. Ostatnio tutaj około 9 godzin temu.

Blog

poniedziałek, 17 luty 2020

Stacja kolejowa

Dzisiaj pokażę wam trochę starsze puzzle angielskie, czyli z dość cudacznym, ale przez to niezmiernie ciekawym wykrojnikiem . Obrazek przedstawia stację kolejową, raczej z tych starszych , bo widać wyrzucające z siebie gryzący dym , parowozy . Obrazek pewnie mało '' zdrowy '', ale za to jaki nostalgiczny :) 
sobota, 1 luty 2020

Pokój muzyczny

Kolejne puzzle ułożone przeze mnie w tym roku. Castorland 2000 elementów. Castorland to polska firma produkująca puzzle, słynie głównie z pięknych kolorów swoich obrazów, oraz z mniejszego niż u innych firm, wykrojnika. Więc 2000 maleńkich '' castorków '' zafundowało mi trochę '' dziubania '' . Jednak była to dla mnie przyjemność , a nie uciążliwość . Chwalę się więc swoim dziełem :) Pokój muzyczny z pięknym widokiem na zewnątrz .
{}× 1
niedziela, 5 styczeń 2020

Dzisiaj postanowiłam pokazać wam '' Poranek w Montmartre ''

Piękne puzzle o soczystych kolorach od których zaczęłam 2020 rok. Kto był w Paryżu, twierdzi że to naprawdę piękne miejsce i warto je zobaczyć :)
sobota, 28 grudzień 2019

Puzzle

Postanowiłam od Nowego Roku zacząć zadręczać was moją następną pasją którą uprawiam z równą fascynacją jak czytanie . Chociaż czytanie było '' pierwsze '' . Bo czytam odkąd pamiętam, a puzzle przyszły do mnie zdecydowanie później . Blog ten będzie swoistą dokumentacją fotograficzną moich puzzlowych dokonań . No, może dorzucę jeszcze parę słów komentarza :) A więc let's go Panie i Panowie...od nowego roku :) Mam nadzieję że włodarze tego portalu, nie wyrzucą mnie z niego za tematy stricte '' nie książkowe ''
{}× 1

Archiwum

{}

2019

grudzień

(1)
{}