Avatar @Siostra_Kopciuszka

@Siostra_Kopciuszka

69 obserwujących. 22 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 4 godziny temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
69 obserwujących.
22 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 lat. Ostatnio tutaj około 4 godziny temu.
sobota, 31 października 2020

Zorza Polarna nad Tajgą Alaski

Zorza polarna (Aurora borealis, aurora australis) – zjawisko świetlne obserwowane w górnej atmosferze w pobliżu biegunów magnetycznych planety.
Na Ziemi zorze występują na wysokich szerokościach geograficznych, głównie za kołami podbiegunowymi, chociaż w sprzyjających warunkach bywają widoczne nawet w okolicach 50. równoleżnika. Zdarza się, że zorze polarne obserwowane są nawet w krajach śródziemnomorskich.
Zjawisko na żywo podobno niewyobrażalnie piękne . Bardzo, bardzo chciałabym je tak na '' żywo '' zobaczyć , może kiedyś...
Póki co ułożyłam 2000 kawałków Zorzy w postaci puzzli od Clementoni. Poręczna walizeczka z rączką nadawała jeszcze większego szyku przedsięwzięciu . Wooww, powiem że łatwo nie było, te odcienie nieraz powodowały opadanie moich rąk . Kiedy nie wiedziałam czy to jeszcze ciemno zielony, czy może już szary, albo jasno czarny. Postanowiłam iść '' rzędami '', chociaż to chyba wydłużało czas układania, ale uznałam że jak się gdzieś pomylę, to łatwiej i szybciej to miejsce znajdę. Ale dałam radę zakończyłam i mogę się zabierać za kolejny obrazek, ale tym razem , jakiś łatwy, prosty i przede wszystkim baaaardzo kolorowy 😃


× 12
Komentarze
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · około 2 lata temu
A tutaj, któregoś dnia układania Zorza mi pokazała nawet '' środkowy palec '' 


× 4
@jorja
@jorja · około 2 lata temu
No dobra ... przyznaję bez bicia, że WYMIATASZ MISTRZYNI!!! Ja się męczyłam z zorzą długo, oj bardzo długo. Póki co to pierwszy i na razie ostatni obrazek przy którym traciłam cierpliwość i wzrok ;)
× 2
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · około 2 lata temu
Ale też w końcu dałaś radę i nie dałaś się pokonać i tak trzymać ze wszystkim 😉
× 1

Archiwum

2019

grudzień

(1)
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl