Avatar @Siostra_Kopciuszka

@Siostra_Kopciuszka

46 obserwujących. 19 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 7 godzin temu.
{} Napisz wiadomość
46 obserwujących.
19 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około 7 godzin temu.
czwartek, 4 czerwca 2020

Wycieczkowy rejs statkiem

Puzzle zakupione jakieś 3 lata temu w nowo otwartym wtedy, ciuchlandzie . Właściwie chyba powinnam napisać , w sklepie z rzeczami używanymi , bo ciuchlandy dzisiaj już nie są stricte tylko ciuchlandami, ale ja nie o tym chciałam przecież. Prócz mnóstwa innych dziwnych rzeczy jakie się tam znalazły, wypatrzyłam jedyne jakie były, puzzle. Pani sprzedawczyni , kiedy ją zapytałam o kompletność , wzruszyła ramionami i powiedziała '' kto by tam to liczył '' . Jest to dwupak, '' stary Falcon '' . Jednak zupełnie nie mogę się doszukać żadnych innych informacji . W każdym razie są dwa obrazki (2x1000) .Jeden to widoczek górski, w sumie tyleż ładny co chyba i dość pospolity, oraz jakaś wycieczka statkiem , co ciekawe, statek obwieszony jest różnymi flagami . Na puzzelkach znać już ślady użytkowania (trudno wyczuć przez ile rąk już przeszły) , ale o dziwo są (przynajmniej ten obrazek ) kompletne i jako całość bez zbliżeń , prezentują się jeszcze całkiem całkiem. Stare ale jare .:) Oto ten obrazek, wczoraj skończyłam układać : 

{}× 9
Komentarze
@Siostra_Kopciuszka
@Siostra_Kopciuszka · około rok temu
Tak , jest ładny :) chociaż towarzystwo wydaje się z lekka znudzone , za to '' pod pokładem '' zabawa wrze na całego , tańce hulanki swawole :)
{}× 1
@LetMeRead
@LetMeRead · około rok temu
Piękny! I ciekawa historyjka zakupu, przy okazji. :)
{}× 1
@Christina
@Christina · około rok temu
Obraz James Tissot - Ball on Shipboard z 1874 r. w prywatnej kolekcji jeśli dobrze pamiętam. Przepiękne te wiktoriańskie suknie z turniurami. Ach, piękne te Twoje puzzle i historia z zakupem ciekawa.{}

Archiwum

{}

2019

grudzień

(1)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe