All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok

Agnieszka Kosydar
Książka All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok
Książka All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zmęczony/a opasłymi książkami wyjaśniającymi tajemnice języka angielskiego w sposób zawiły i niezrozumiały? Masz egzamin i chcesz w znaczący sposób podnieść swoje kompetencje językowe? Chciałbyś/chciałabyś podszlifować swoją znajomość angielskiego, jednakże nie dysponujesz wielkimi zasobami pieniężnymi oraz czasowymi? Jeżeli tak, to ta książka spieszy Ci z pomocą. Została tak zaprojektowana, żeby pomóc Ci osiągnąć jak najwięcej korzyści w jak najprostszy sposób. Książka przeznaczona jest dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Innowacyjna forma tej książki pozwala na zwięzły i rzetelny przekaz informacji. Ebook, który uatrakcyjnia naukę języka angielskiego przez cały rok "All year round" to książka, która została zaprojektowana jak kalendarz. Na każdy dzień roku znajdziesz niepowtarzalną i niezastąpioną poradę językową. Gwarantujemy, że będzie to intensywny i zaskakujący rok. W „All year round” znajdziesz takie zagadnienia jak: fałszywi przyjaciele, różnice pomiędzy amerykańską a brytyjską angielszczyzną, najczęstsze błędy popełniane przez Polaków uczących się języka angielskiego, wymowa. Zobaczysz, że gdy przeczytasz pierwszą stronę nie będziesz umiał/a powstrzymać się od przeczytania następnej!
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-932535-5-5, 9788393253555
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Eprofess

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok”- Agnieszka Kosydar

Książka Angielski w Podróży i na Wakacjach
Angielski w Podróży i na Wa... Agnieszka Kosydar
Wyjeżdżasz na wakacje, zaplanowane wczasy obawiając się o sw...
Książka Języki Obce. Nieobce, Czyli Jak Szybko i Podświadomie Uczyć się Języków Obcych
Języki Obce. Nieobce, Czyli... Agnieszka Kosydar
Książka powstała na małej wysepce – Gili Trawangan w indonez...

Cytaty z książki

O nie! Książka All Year Round. Porady Językowe na Cały Rok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe