Chiny tańczące z mitami Tybet tańczący z historią

Aleksandra Czemko
Chiny tańczące z mitami Tybet tańczący z historią
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autorka, Aleksandra Czemko jest pilotem wycieczek, ale na nieopatrznie postawione pytanie ?Czego??, odpowiada bez zająknięcia, że... bombowców. Jest absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji poznańskiego AWF-u, studiowała także w ramach stypendium na Universidad de Las Palmas de Gran Canaria. Jest instruktorem pływania i jazdy konnej z dziurą w studenckim życiorysie na roczny epizod wyścigowy w Wielkiej Brytanii, opatentowanym żeglarzem, nie opatentowanym kajakarzem, uwielbia jeździć na łyżwach, nartach, rowerze, oraz prowadzić wszelakie pojazdy kołowe. Jej pasją są góry, muzyka i oczywiście fotografia. Jej przygoda z Chinami, po których około 8 miesięcy oprowadzała grupy, rozpoczęła się w 2005 roku. Krótko potem dotarła także do Tybetu. Album ?Chiny tańczące z mitami, Tybet tańczący z historią? wydała po części za namową turystów. Jest to więc swoiste kompendium podróży złożone ze zdjęć, legend i opisów historycznych, które razem składają się na barwną i niepokorną opowieść ukazującą Chiny w jedwabnej sieci swoich mitów oraz potężny niegdyś Tybet w wirze historii, w tę sieć niechcący uwikłany.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-924492-3-2, 9788392449232
Wydawnictwo: Towarzystwo Wydawniczo-Naukowe
Stron: 208

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Chiny tańczące z mitami Tybet tańczący z historią nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chiny tańczące z mitami Tybet tańczący z historią. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe