Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta - ebook

Konrad Kokurewicz
Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Masz dość zgagi i pieczenia w przełyku? Pożegnaj się z wydawaniem pieniędzy na lekarzy i leki, które nie pomagają. Mamy dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązanie. Od Autora: Kiedy mój tata zachorował na refluks, przeczytałem chyba wszystkie książki i strony internetowe na ten temat. Jako lekarz, a przede wszystkim syn, musiałem mu pomóc. Wspólnie, metodą prób i błędów, zaczęliśmy testować różne rozwiązania. Okazało się, że refluksu można pozbyć się w prosty sposób. Z poradnika dowiesz się prawdopodobnie wszystkiego, co pomoże Ci w poskromieniu refluksu. Dowiesz się: jak powstaje refluks, jak zmodyfikować dietę, aby wyeliminować objawy, które pokarmy są kwasotwórcze, a które zasadotwórcze, w jakich proporcjach należy przyswajać pokarmy, aby neutralizować dolegliwości, jakie zioła warto stosować. Wiedza zawarta w poradniku działa u 9 na 10 Pacjentów! Jeśli okaże się, że jesteś 1 na 10 Pacjentów, u których rady lek. Kokurewicza nie przyniosą zadowalających Cię efektów, to z w dalszej części poradnika: dowiesz się, co to jest i jak krok po kroku wygląda gastroskopia, pHmetria, test z IPP, poznasz, co to są H2 blokery oraz inhibitory pompy protonowej i jak działają, będziesz wiedzieć, kiedy myśleć o operacji. Autor wyjaśnia wszystko bardzo prostym językiem, wychodząc z założenia, że aby pomóc Pacjentowi, trzeba mu przede wszystkim wszystko dokładnie, po ludzku wyjaśnić. Konrad Kokurewicz jest prawdopodobnie najbardziej znanym lekarzem w sieci. Prowadzi bardzo popularny blog o nazwie Meduzo.pl, gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61744-04-7, 9788361744047
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
Stron: 83

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta - ebook? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl