Focus 3. Second Edition. B1/B1+. Workbook

Daniel Brayshaw, Dean Russell, Bartosz Michałowski
Focus 3. Second Edition. B1/B1+. Workbook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce. Nowa edycja dla nowej szkoły średniej. Focus Second Edition zachowuje najlepsze cechy kursu Matura Focus, w tym wypróbowaną metodykę, dzięki której: – 90% nauczycieli mówi, że wybór serii Focus był bardzo dobrą decyzją, – ponad 80% uczniów uczących się z Focusa uważa, że ich zasób słownictwa wyraźnie zwiększył się po roku nauki z kursem, – 80% uczniów zauważyło realne postępy po roku nauki z kursem. Druga edycja została stworzona w oparciu o założenia nowej podstawy programowej i uzupełniona o cyfrowe rozwiązania, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na postępy uczniów.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7882-705-4, 9788378827054
Wydawnictwo: Longman
Stron: 168

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Focus 3. Second Edition. B1/B1+. Workbook aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Focus 3. Second Edition. B1/B1+. Workbook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl