Integracja europejska : zarys problematyki

Elżbieta Dynia
Integracja europejska : zarys problematyki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsze opracowanie ukazuje ewolucję procesu integrowania siępaństw europejskich. Omawiana tematyka to m.in.:- geneza i kształt organizacyjny integracji europejskiej,- powstanie Wspólnot Europejskich,- dalsza ewolucja integracji,- znajdująca odzwierciedlenie w kolejno przyjmowanych traktatach,- status prawny Wspólnot Europejskich i Unii Europejskiej,- członkostwo UE i związany z tym problem suwerenności państwowej,- system instytucjonalny i prawny UE,- współpraca w ramach drugiego i trzeciego filaru,- polityka regionalna UE.Autorka uwzględniła również aktualne dla naszego kraju kwestie Opracowanie jest adresowane do szerokiego kręgu odbiorców: nie tylko studentów prawa i administracji, politologii, stosunków międzynarodowych czy europeistyki, ale także słuchaczy studiów podyplomowych, wykładowców i nauczycieli, prawników praktyków, pracowników instytucji zajmujących się zagadnieniami integracji z UE.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7334-153-1, 9788373341531
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Integracja europejska : zarys problematyki? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Integracja europejska : zarys problematyki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl