Jak znaleźć swoje miejsce w życiu

Marko Ivan Rupnik
Książka Jak znaleźć swoje miejsce w życiu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Na pewno kapłaństwo i małżeństwo jest powołaniem. Często mówimy o powołaniu do kapłaństwa. Często mówi się: nauczyciel czy lekarz z powołania. Ale czy może być górnik albo rybak z powołania? A czy tynkarz, ślusarz, piekarz albo hydraulik to też powołanie? Jeśli TAK, to dlaczego nie mówimy o nich, jak o "powołanych" a o ich zawodzie jak o powołaniu? A jeśli NIE, to dlaczego nauczyciele, księża czy lekarze mają być uprzywilejowaną grupą, że niby ich zawody to prawdziwe "powołania" a inne - trędowate... Aby odkryć swoją drogę powołania, trzeba zwrócić się ku swojemu wnętrzu i usłyszeć wewnętrzny głos, który wzywa do podjęcia danej drogi obowiązków, stanu, w jakim Bóg chce mnie widzieć. Bóg daje mi czas. Sprawia, że spotykam ludzi, którzy w mniejszym lub większym stopniu wpływają na moje wybory. Daje mi dary i talenty. Powołanie ma też swoje etapy. Ktoś zaręcza się i żeni lub wychodzi za mąż. Inny wstępuje do nowicjatu czy seminarium, wybierając stan duchowny. Ktoś inny jeszcze decyduje się być w życiu zupełnie sam... Każdy wybór stanowi maksimum możliwości człowieka w danej chwili. I wcale nie trzeba umierać dla swoich idei czy palić mostów, historii i tego wszystkiego, co było dobre lub złe w przeszłości, bo właśnie odkryłem swoje powołanie i rozeznałem drogę życia. Jak nadać sens temu wszystkiemu, co się w moim życiu wydarza i wydarzyło? O tym jest ta książka.
ISBN: 978-83-60703-89-2, 9788360703892
Wydawnictwo: Salwator

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak znaleźć swoje miejsce w życiu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak znaleźć swoje miejsce w życiu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe