Każde dziecko może mieć sucho : jak nauczyć dziecko kotrolować czynności fizjologiczne

Gabriele Haug-Schnabel
Każde dziecko może mieć sucho : jak nauczyć dziecko kotrolować czynności fizjologiczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gabriele Haug-Schnabel od lat pracuje z moczącymi się dziećmi i ich rodzicami. Swoją książkę zaadresowała do tych rodziców, którzy: mają małe dziecko i chcieliby się dowiedzieć czegoś na temat kontroli czystości, zanim ich dziecko znajdzie się na tym etapie rozwoju; uczą właśnie dziecko panowania nad procesami fizjologicznymi i nie chcieliby popełniać błędów, aby nie prowokować kroków w tył; mają dziecko, które mimo że osiągnęło odpowiedni wiek, wciąż sobie nie radzi z kontrolą pęcherza; szukają pomocy, gdyż ich dziecko ma już za sobą długoletni okres moczenia się. Rodzice znajdą w tej książce różnego typu rady. Da się je zastosować do dzieci na wstępnym etapie nauki czystości, jak i do tych, które zdają się przypadkami beznadziejnymi. Posługując się licznymi przykładami z własnej praktyki, Gabriele Haug-Schnabel dowodzi, że można pomóc każdemu dziecku - a pośrednio oczywiście rodzicom, trzeba tylko znaleźć właściwą przyczynę moczenia się. Jeżeli, jak często się zdarza, jest nią stres i niedowartościowanie, należy dziecku udzielić wsparcia i otoczyć je zrozumieniem.
Data wydania: 2002-08-14
ISBN: 978-83-7278-060-7, 9788372780607
Wydawnictwo: Media Rodzina
Stron: 150

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Każde dziecko może mieć sucho : jak nauczyć dziecko kotrolować czynności fizjologiczne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Każde dziecko może mieć sucho : jak nauczyć dziecko kotrolować czynności fizjologiczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl