Każdy powszedni dzień

Karen Kingsbury
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Każdy powszedni dzień
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Powszedni dzień Aarona Hilla, młodej gwiazdy futbolu, to sława, krzyczące tytuły gazet, bogactwo i luksus, szalone powodzenie u kobiet. Pewnego dnia na jego drodze staje ośmioletni Cory, chłopiec z ubogiej dzielnicy San Francisco, po śmierci matki wychowywany przez jej przyjaciółkę Megan. Z determinacją walczy ona każdego dnia o zapewnienie bytu rodzinie, całym sercem oddana charytatywnej pracy na rzecz osieroconych dzieci... Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch, tak odmiennych światów? Jaką rolę w życiu Aarona odegra jego starszy kolega z drużyny, Derrick Anderson? Co okaże się w życiu najważniejsze?
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7557-057-1, 9788375570571
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
Stron: 408

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Każdy powszedni dzień? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@AnnaKa26
2011-04-27
Przeczytane

Jestem w bibliotece, zapomniałam zabrać "ściągi" z moimi poszukiwanymi tytułami i myślę już, że spędzę tutaj chyba całe popołudnie gdy nagle widzę piękną okładkę, która aż krzyczy do mnie "weź mnie":) No i wzięłam.. Zaczęłam czytać tego samego wieczora i już mnie porwała. Piękna i wzruszająca powieść o losach małego chłopczyka, który juz na początku ksiązki traci mamę w wyniku choroby i nie znajac ojca pozostaje pod opieką jej przyjaciólki. Losy małego bohatera są przewrotne, a jego postawa wobec życia wzruszająca. Spotykamy sie tutaj z emocjami, siłą dziecka i wiarą w Boga, która odgrywa tutaj znaczącą rolę. Warto się modlić i wierzyć w marzenia- taka była moja myśl czytając ostatnią stronę książki.

| link |
@ZaczytanaAga
2015-08-22
Przeczytane

Nie jestem fanką "powieści religijnych", które każdą stronicą zdają się wręcz krzyczeć "ZACZNIJ WIERZYĆ W BOGA, BO ON WIERZY W CIEBIE!", ale w tej książce było coś, co porwało mnie od samego początku. Spędziłam nad nią miłe dwa wieczory. Myślę, że gdyby mniejsze moralizowanie autorki, to byłby to naprawdę niezły kawałek lekkiej, obyczajowej literatury dla kobiet.

| link |
@gosia.zalewska12
2020-04-03
6 /10
Przeczytane
@DumnaUprzedzona
2018-12-04
5 /10
Przeczytane 2011

Cytaty z książki

O nie! Książka Każdy powszedni dzień. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl