Kim będę, gdy dorosnę. Wiersze o zawodach. Kto gdzie pracuje i czym się zajmuje

Weronika Dorożko
Kim będę, gdy dorosnę. Wiersze o zawodach. Kto gdzie pracuje i czym się zajmuje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzieci zwykle żywo interesują się tym, jaki zawód wykonują ich rodzice, dziadkowie i inni znani im dorośli. Czasem łatwo wytłumaczyć, na czym polega ich praca, ale są też zawody, które trudniej jest prosto opisać. Przedstawiamy książeczkę, która w formie łatwych do zrozumienia, krótkich wierszyków wyjaśnia, czym zajmują się przedstawiciele ponad 170 zawodów – od bardzo tradycyjnych do nietypowych i nowoczesnych. Każdemu wierszykowi towarzyszy zdjęcie lub ilustracja. Maluchy dowiedzą się z tej książeczki wielu ciekawych rzeczy, poszerzą swoją wiedzę o świecie, a może też znajdą inspirację do tego, kim same zostaną w przyszłości? Zapraszamy do lektury! Wydanie w twardej oprawie jest szczególnie trwałe i estetyczne – polecamy!
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7517-649-0, 9788375176490
Wydawnictwo: GREG
Kategorie: Dla dzieci, Baśnie
Stron: 96
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kim będę, gdy dorosnę. Wiersze o zawodach. Kto gdzie pracuje i czym się zajmuje? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kim będę, gdy dorosnę. Wiersze o zawodach. Kto gdzie pracuje i czym się zajmuje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl