Koham Cieu

3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Koham Cieu
Książka Koham Cieu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ada większość wolnego czasu spędza na portalu internetowym, gdzie poznaje ludzi z całego świata. Setki niezwykłych opowieści, emocji i dylematów fascynują ją tak bardzo, jakby rozgrywały się tuż obok niej. A wśród tych wszystkich ludzkich historii pojawia się jedna, wyjątkowa, która już wkrótce stanie się dla niej najważniejsza... Czy wirtualna znajomość z Hindusem o imieniu Rajesh będzie dla Ady początkiem prawdziwej, głębokiej relacji? I czy to w ogóle możliwe: zakochać się w kimś, mimo że nigdy się go nie spotkało? „Koham cieu” to zabawna, szczera do granic przyzwoitości opowieść o tym, że w wirtualnym świecie można znaleźć o wiele więcej pozytywnych emocji, niż mogłoby się wydawać – trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać!
Data wydania: 2019-02-07
ISBN: 978-83-8147-166-4, 9788381471664
Wydawnictwo: Wydawnictwo Novae Res
Stron: 268

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Koham Cieu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
RU
@rudy_lisek_czyta 2019-02-05
Przeczytane (2019-02-03)
Czy zdarzyło się wam sięgnąć po książkę,gdzie oczarowała was okładka bądź zaintrygował tytuł? Muszę przyznać,że u mnie czasem tak bywa😅,gdyż opisów z tyłu nie czytam,tu jednak zrobiłam wyjątek i opis sugerował,że będzie to lekka i wesoła komedia romantyczna,przy której będę się świetnie bawić. No cóż...co za rozczarowanie. . Główną bohaterką powieści jest Ada. Matka,żona, a na co dzień kobieta pracująca w punkcie xero.Ada większość swojego wolnego czasu spędza na portalach internetowych,gdzie poznaje ludzi z całego świata,głównie Hindusów.I tak pewnego dnia kobieta nawiązuje znajomość z Rejshą,mężczyzną mieszkającym w Indiach.Ada pomimo że jest “szczęśliwą“mężatką, coraz częściej wymienia s...
serce | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się