Le Nouvel Espaces 2 cahier dexercises

Guy Capelle
Le Nouvel Espaces 2 cahier dexercises
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzięki swemu nowatorstwu w dziedzinie nauczania i akwizycji języka oraz przejrzystości konstrukcji i spełnieniu wymagów progresji kurs ESPACES mówi sam za siebie. Zapewnia większą skuteczność i uwzględnia liczne sugestie i uwagi szerokich rzesz użytkowników; prezentujemy zatem le Nouvel ESPACES.Le Nouvel ESPACES to:- ułatwiony start dzięki wprowadzonej tzw. jednostce lekcji zerowej w części 1- objaśnianna za pomocą tablic gramatycznych, ćwiczeń systematyzujących wiedzę oraz jednostek powtórzeniowych "Recapitulation" zamieszczonych na końcu lekcji- stopniowanie trudności wzbogacone o prezentację czasu passe compose i wprowadzenie czasu futur simple w części 1- skondensowany materiał pilotujący na początku każdej lekcji, bardzo pomocny, tak dla ucznia, jak i nauczyciela- przygotowanie do egzaminu DELF dzięki odpowiedniej strategii nauczania i testom proponowanym co drugą lekcję Ponadto w części 3 jest położony nacisk na poznawanie kultury francuskiej w najszerszym sensie oraz na prezentację różnych punktów widzenia. Metodyka na tym poziomie pomoga kształcić umiejętność rozumienia, analizy i interpretacji językowej na równi z kompetencją językową w dziedzinie prowadzenia dialogu i rozwijania komunikatywności.Część 3 prezentuje także słuchowisko w odcinkach pt.: "Une femme, un homme".Zawiera ponadto indeks dotyczący tzw. realiów, objaśnia zatem ważniejsze zjawiska kultury i życia.. Teksty le Nouvel ESPACES 3 dotyczą aktualnych wydarzeń politycznych i społecznych i przygotowują do zdawania egzaminu DELF drugiego stopnia.
Data wydania: 1998
ISBN: 978-2-01-155020-0, 9782011550200
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Le Nouvel Espaces 2 cahier dexercises nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Le Nouvel Espaces 2 cahier dexercises. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe