Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek

Książka Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek
Książka Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co robiła Masza sama wśród wilków, że teraz unikają jej jak ognia? Czym skończył się eksperyment Niedźwiedzia próbującego wynaleźć eliksir wzrostu? Jakie tajemnice zimowego lasu odkryła Masza, ucząc się rozpoznawać ślady zwierząt niewidzianych? Jak Niedźwiedź poradził sobie w sytuacji dwie na jednego, gdy Maszę odwiedziła kuzynka Dasza? Przeczytaj Kolekcję bajek o przygodach psotnej Maszy i poczciwego Niedźwiedzia i poznaj odpowiedzi na te wszystkie pytania, a także wiele innych szczegółów z życia niezwykłej pary przyjaciół.  
Data wydania: 2016-10-17
ISBN: 978-83-281-1794-5, 9788328117945
Wydawnictwo: Egmont Polska
Seria: Masza i Niedźwiedź
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}