Między konfliktem a współdziałaniem Linie zróżnicowania programowego Komitetu Obrony Robotników i R

Jakub Kufel
Między konfliktem a współdziałaniem Linie zróżnicowania programowego Komitetu Obrony Robotników i R
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jakub Kufel ? doktor nauk społecznych z zakresu nauk o polityce. Absolwent historii i politologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz zarządzania projektami na Politechnice Gdańskiej. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od 2010 roku pracownik Europejskiego Centrum Solidarności odpowiedzialny za projekty naukowe i wydawnicze. Prodziekan do spraw kontaktów oraz studiów na odległość w Gdańskiej Szkole Wyższej, wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Wyższej Szkole Bankowej. Autor licznych artykułów, a także redaktor prac zbiorowych dotyczących najnowszej historii Polski i myśli politycznej opozycji w okresie PRL.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8019-779-4, 9788380197794
Wydawnictwo: Adam Marszałek
Stron: 260

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Między konfliktem a współdziałaniem Linie zróżnicowania programowego Komitetu Obrony Robotników i R aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Między konfliktem a współdziałaniem Linie zróżnicowania programowego Komitetu Obrony Robotników i R. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl