Nasz Kopieniec

Nasz Kopieniec
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praca zbiorowa pod redakcją Zbigniewa Ładygina:

„Książka, którą trzymają Państwo w rękach, jest zapowiedzią przygotowanej przez Tatrzański Park Narodowy monografii przyrodniczo-kulturowej Hali Kopieniec. Teksty składające się na niniejszą publikację – zaprezentowane za przyzwoleniem autorów w wielkich skrótach – pochodzą właśnie z teki materiałów gromadzonych z myślą o tejże monografii.

W pierwszej chwili zamiarem naszym było wydanie monografii Kopieńca na tegoroczne – jubileuszowe, bo dziesiąte – spotkanie jej dawnych gospodarzy oraz licznego grona przyjaciół i miłośników tego miejsca. Szybko jednak okazało się, iż zachowanych materiałów – zdjęć, wspomnień, dokumentów – jest tak dużo, że założony termin stał się niemożliwy do dotrzymania. Postanowiliśmy więc uczcić tegoroczne spotkanie zapowiedzią większej pracy, jedynie drobnym jej fragmentem – a zarazem i miłą pamiątką, i zachętą, by pogrzebać w szufladach, na strychach czy we własnej pamięci oraz podzielić się z czytelnikami Swoim Kopieńcem, zapisanym na spracowanych rękach i w tęskniących sercach [...]”.
Data wydania: 2013-09-11
ISBN: 978-83-61788-78-2, 9788361788782
Wydawnictwo: Wydawnictwa TPN
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 144
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nasz Kopieniec? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nasz Kopieniec. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl