O królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu czyli Opowieść o Graalu

Chrétien de Troyes
Książka O królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu czyli Opowieść o Graalu
Książka O królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu czyli Opowieść o Graalu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lektura dla klasy I szkoły średniej A tymczasem Percewal jechał swoją drogą. Zobaczył węglarza, który wiódł osła. - Chłopie - rzecze - co prowadzisz osła, powiedz mi, jaka jest najkrótsza droga do Karduelu. Chcę zobaczyć króla Artura. Powiadają, że w Karduelu pasuje rycerzy. - Ten tu szlak wiedzie do zamku, który stoi na brzegu morza. jeśli nim pójdziesz, przyjacielu, znajdziesz króla Artura, zarazem wesołego i smutnego. - Czemu to król tak waha się między smutkiem a weselem? Masz mi to powiedzieć - Wnet się dowiesz. [siedmiorog.pl]  
Tytuł oryginalny: Conte de Graal ou le Roman de Perceval
Data wydania: 1997
ISBN: 83-7162-324-0, 8371623240
Wydawnictwo: Siedmioróg
Seria: Lektury Dla Każdego
Stron: 133

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka O królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu czyli Opowieść o Graalu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka O królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu czyli Opowieść o Graalu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}